Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
 • пн.-пт. 9.00-21.00
 • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Як самостійно вивчити англійську

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку
?>
Як самостійно вивчити англійську
Переглядів 598
Коментарів 0
Рейтинг 5.0
Share

Першою проблемою є відсутність контролю. Друга проблема - помилки. При самостійному навчанні студента, виправити його нікому, а при некоректно вивченій конструкції, письмо і мова будуть неправильними, причому ви цього навіть не зможете усвідомити.

ПОРАДИ ДЛЯ САМОСТІЙНОГО ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 • Регулярні заняття. Намагайтеся щодня приділяти навчанню хоча б по півгодини. Якщо відчувається втома, і немає бажання читати, вмикайте англійські аудіо-записи. Якщо не хочете слухати - займіться повторенням слів. Англійська мова потребує постійної практики. Вона необхідна для підвищення знань. Таким чином, заняття входять в звичку, і англійська стає другою рідною мовою.
 • Освоюйте різні типи завдань. Матеріал сприймається на слух, в письмовому та усному вигляді. Виберіть метод, який сподобався найбільше, але іншим також приділяйте увагу. Намагайтеся охопити всі: скачайте на ПК додаток з вивчення англійської (перелік подібних додатків великий); спілкуйтесь із іноземцями за допомогою скайпу, вдосконалюйте розмовну мову і вимову; складайте картки, складайте невеликі оповідання, вірші та пісні.
 • Розвинути розмовні навички допоможуть носії мови. Спілкуватися з іноземцями можливо в спільнотах в Інтернеті чи при особистій зустрічі.
 • Вбирайте всю знайдену в Інтернеті інформацію. Слухайте аудіо-та відеозаписи, грайте в англомовні ігри, слухайте лекції, які проводилися в іноземних навчальних закладах.
 • Повторюйте те, що вивчили. Через кілька днів повертайтеся до пройденого матеріалу, перевірте зайвий раз, чи все запам'ятали. Довго чекати результату не доведеться.
 • Не потрібно себе змушувати. Вибирайте тільки ті англійські книги, аудіо-записи та кінофільми, в яких є зацікавленість. Адже англійська мова - це засіб, завдяки якому відкриваються нові перспективи.
 • Основи англійської граматики - це легко. Особливо, якщо метою не є професія лінгвіста, і присутнє бажання просто вільно спілкуватися англійською. Не розуміючи структуру мови і аспекти правил розмовної мови, говорити англійською буде проблематично.
 • Не думайте, що вивчити англійську неможливо. Кожна людина в стані це зробити навіть не будучи гуманітарієм. Головне - не шкодувати зусиль і вільного часу. Можна, як з фахівцями, так і самостійно досконало вивчити англійську мову і вільно нею спілкуватися. Розмовляєте українською чи російською? Тоді в чому проблема розмовляти англійською? Освіта і вік не вплинуть на результат.
 • Визначте чітку і правильну мету, та йдіть за нею до кінця.

ДОДАТКОВІ ПІДХОДИ І МЕТОДИ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ

 • граматично-перекладний - має на увазі граматичні вправи та збільшення запасу слів;
 • аудіо-лінгвістичний - прослуховування і відтворення діалогів;
 • комунікативний - завдання, що впливають на знаходження помилок.

Словники, підручники та інша література також вплинуть на підвищення рівня англійської. Вивчити англійську допоможе професійна школа англійської. Записавшись на урок, люди на власному досвіді переконуються в тому, що заняття у нас проходять захоплююче і ефективно!

Як самостійно вивчити англійську
Рейтинг: 5.0  з 5  Голосів: 12 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Коментувати
Статті