Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
  • пн.-пт. 9.00-21.00
  • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання
ru
ua

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

обирай зручну локацію для занять англійською
Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку

Індивідуальні заняття англійською у Києві в школі Redford

індивідуальні заняття англійськоюІндивідуальні заняття з англійської затребувані в разі необхідності досягти певного рівня знань мови у стислий термін. При цьому вимоги до їх отримання можуть сильно відрізнятися від стандартних програм. Наприклад, одним - потрібно успішно пройти співбесіду в іноземній компанії, у інших - термінова поїздка за кордон, третім потрібно швидко навчитися розуміти співрозмовника або проводити перемовини з іноземними партнерами. Також, індивідуальні заняття англійською мовою часто допомагають добре підготуватися при здачі іспитів в навчальних закладах.

Кому підійдуть індивідуальні заняття з англійської

  • тим, хто не може вчитися за звичайним графіком курсів англійської мови;
  • хто за короткий проміжок часу хоче досягти більш високих результатів;
  • тому, хто має певні знання, але необхідно заповнити деякі прогалини;
  • тим, хто має нестандартні завдання у навчальній частині.

Пройшовши простий тест на знання англійської мови, можна визначити свій рівень знань і зрозуміти з чого потрібно почати або продовжити вивчення мови.

Основне завдання індивідуальних занять англійською - отримати саме ті знання, які потрібні в першу чергу Вам. Це можливо при спільному опрацюванні матеріалу учня з викладачем, який крок за кроком контролює отримані знання, робить акцент на тому, що гірше вивчено. Курс по індивідуальних занять англійською підходить для студентів з будь-яким рівнем знань.

Тривалість індивідуальних занять англійською

На відміну від інших курсів, які проводяться за стандартними програмами, в індивідуальній програмі кількість уроків та їх тривалість залежить від завдань і цілей, яких прагне досягти студент.

індивідуальні заняття англійською совою в Redford

індивідуальні заняття англійською

Тривалість індивідуальних занять та їх кількість залежить від завдання, яке ставить перед собою і школою студент. Для кожного учня розробляється унікальна програма, що охоплює весь матеріал, який необхідно засвоїти і відпрацювати навички застосування.

Як показує практика, індивідуальні заняття можуть тривати від одного місяця, наприклад, при підготовці до якоїсь події (здача іспиту, вимоги на роботі, бізнес відрядження і т.д.) і до кількох років.

Навчаючись за індивідуальною програмою, Ви також можете відвідувати розмовні клуби, щоб отримати додаткові навички спілкування з носіями мови.

Один урок триває приблизно 60 хвилин. Його вартість, при проходженні курсу вивчення англійської на індивідуальних заняттях, становить:

  • 420 грн. - с локальным викладачем англійської;
  • 600 грн. - с носієм англійської мови.

Питання - відповіді

Задайте питання