Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
  • пн.-пт. 9.00-21.00
  • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання
ru
ua

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Курси англійської для дорослих

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку

курси англійськоїЗнання англійської мови давно вже стало необхідністю. Це та конкурентна перевага, яка допомагає жити на повну потужність: подорожувати, спілкуватися, отримувати інформацію з будь-якого джерела. Школа англійської мови Redford розробила унікальні курси англійської мови, які забезпечують високу ефективність і отримання швидкого результату при навчанні. Застосовувана нами методика органічно розвиває навички розмови, читання і письма, дає знання, які будуть корисні на роботі, в закордонних поїздках і спілкуванні.

Кому підходить курс англійської мови для дорослих

  • тим, хто не отримав необхідних знань при вивченні мови самостійно або в інших школах;
  • тому, хто має базові непропорційно розвинені навички в граматиці, читанні, письмі або розмові;
  • хто знає англійську мову на певному рівні і хоче підвищити його.

Витратьте 5 хвилин на перерві з кавою і визначте свій рівень знань англійської, пройшовши онлайн тест складений викладачами Redford

Основне завдання курсів англійської для дорослих - структурувати існуючі знання і поліпшити всі мовні аспекти. Ідеально підійдуть для людей, які вивчали англійську і не отримали бажаний результат або мали велику перерву в навчанні.

Тривалість курсу англійської для дорослих

Тривалість програми курсу з вивчення англійської мови становить три місяці, протягом яких відбувається навчання на групових та індивідуальних заняттях. Додатково до цього є можливість брати участь в Спікен клабах для відпрацювання навичок розмовної мови. У групах одночасно навчається 4-8 чоловік з приблизно однаковим рівнем знань, а індивідуальні уроки проводяться удвох з викладачем.

Особливості курсу з вивчення англійської у Redford

курси англійської мовиУ групах по 4-8 чоловік викладач детально пояснює тематичний матеріал. Заняття проходять інтерактивно, у вигляді тренінгу, з активною участю учнів в процесі подачі інформації. Після проходження кожного етапу програми з кожним із учнів викладач проводить індивідуальні заняття, на яких усуваються прогалини, закриваються пропуски (якщо такі були). У розмовних клубах школи Редфорд учні тренуються аудіально розуміти англійську мову, правильно будувати речення і вести діалоги.

З огляду на те, що на курси з вивчення англійської для дорослих набирають студентів котрі вже мають певні знання, то акцент в навчанні робиться на індивідуальні заняття. А робота в групах і домашні завдання сприяють отриманню та запам'ятовування великого обсягу інформації.

Графік і розклад занять за програмою курсу англійська для дорослих

При проходженні курсу є можливість відвідувати заняття вранці або ввечері, після роботи або навчання. Заняття проходять 5 днів на тиждень, а в суботу є можливість відвідувати Спікен клаби, які проводяться нашою школою.

Тривалість одного курсу складає - 3 місяці. Дату початку занять уточнюйте у наших менеджерів.

Розклад занять курсів англійської для початківців в школах Redford
Дата тижня
Час початку заняття 
Понеділок
9:00
10:30
18:00
19:30
Вівторок
9:00
10:30
18:00
19:30
Середа
9:00
10:30
18:00
19:30
Четвер
9:00
10:30
18:00
19:30
П'ятниця
9:00
10:30
18:00
19:30
Субота
9:00
10:30
18:00
19:30

Вартість 3-місячного курсу англійської мови для дорослих у Києві становить від 5400 грн., у Запоріжжі 4200 грн. на місяць - дивіться в розділі Ціни.

Який результат отримує студент після закінчення курсу англійської для дорослих

Під час навчання за даною програмою, студент проходить 24 теми, запам'ятовує 1500 найбільш поширених англійських слів, вчиться правильно використовувати 6 основних часів в англійській мові. В результаті проходження курсу учень зможе:

  • структурувати існуючі знання;
  • поліпшити мовні навички в читанні, розмовній мові та письмі;
  • напрацювати розмовну базу і навички активного слухання;
  • після проходження тестування перейти на наступний рівень вивчення англвйської.

Питання - відповіді

Задайте питання
Таня
Цікавить тривалість проходження одного рівня англійської для дорослих. І що таке 3 місячний курс (це не один рівень)?
Redford
1 рівень Ви можете пройти на 3-ох місячному інтенсивному курсі або на 6-ти місячному універсальному курсі. Також на універсальному курсі ви маєте змогу підписатися на мінімальний 3-ох місячний курс - пів рівня.