fb_pixel
Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
 • пн.-пт. 9.00-21.00
 • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання
ru
ua

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

вибирай зручну локацію для занять англійською
Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку

Redford школа англійської мови

Школа англійської мови Redford навчає студентів за індивідуально розробленою унікальною методикою. Такий підхід дозволяє отримати потрібні знання і навички в найшвидші терміни і офіційно гарантувати результат. Набір на курси англійської мови постійно здійснюється в школа Києві на Позняках, Борщагівці, Оболоні та Палаці Спорту і в Запоріжжі.

Чому Redford особлива школа англійської мови?

Навчання англійській у Редфорд  відбувається на групових та індивідуальних заняттях. Два уроки на тиждень студенти займаються в міні-групах з 4-8 чоловік. А кожне третє заняття - індивідуально з викладачем. На ньому закриваються пропущені заняття, заповнюються прогалини у знаннях, що виникли, або відбувається більш детальне опрацювання окремих тем. Всі індивідуальні заняття з англійської  включені у вартість курсів.

За кожним учнем закріплюється персональний викладач, який завжди допоможе розібратися з усіма складнощами, що виникли в процессі навчання і проводить індивідуальні уроки (без додаткової оплати). Так само, у кожного студента є персональний освітній консультант, який допомагає відпрацювати пропуски, стежить за динамікою успішності протягом усього курсу вивчення англійської та надає регулярні звіти з рекомендаціями щодо збільшення ефективності.

Курси англійської мови в Києві і Запоріжжі

Набір відбувається постійно в школах англійської мови в Києві і Запоріжжі. Початок навчання по мірі комплектування груп. Заняття проходять 2-3 рази на тиждень в першій або другій половині дня.  

В школі англійської Редфорд навчання відбувається за такими програмами:

 • курси англійської для початківців;
 • курси англійської мови для дорослих;
 • курси англійської для дітей (школярів);
 • курси англійської для дошкільнят;
 • індивідуальні заняття з англійської;
 • розмовні клуби англійської;
 • корпоративна англійська;
 • інтенсивні курси англійської;
 • англійська по скайпу.

Курси англійської мови в Києві і Запоріжжі

Курси англійської мови для початківців

Курси англійської мови для початківців

Курси англійської мови для початківців дають основи знань-навички читання, письма та спілкування. Програма складена для початкового рівня Beginner.

від1100грн
на місяць

Детальніше

Курси англійської для дорослих

Курси англійської для дорослих

Курси англійської  для дорослих призначені для людей старше 16 років і проходять по системі, яка поєднує групові, індивідуальні заняття та розмовні клуби.

від1100грн
за місяць

Детальніше

Курси англійської для дітей - школярів

Курси англійської для дітей - школярів

Курси англійської мови для дітей розраховані для вікової групи від 6 до 16 років. Вони проводяться в групах по 4-8 чоловік.

від1000грн
за місяць

Детальніше

Індивідуальні заняття з англійської

Індивідуальні заняття з англійської

Індивідуальний курс англійської мови - це заняття за програмою, яка розробляється виходячи з цілей і можливостей конкретної людини, його вихідного рівня володіння мовою.

від350грн
за заняття

Детальніше

Інтенсивні курси англійської

Інтенсивні курси англійської

Інтенсивні курси англійської призначені для тих, кому необхідно швидко вивчити мову. Заняття проводяться 3 рази на тиждень і тривають по 120 хвилин.

від  1800 грн
за місяць

Детальніше

Розмовні клуби англійської

Розмовні клуби англійської

Спікен клаби проводяться у всіх школах в Києві. На них можна поліпшити навички спілкування англійською, без яких теоретичні знання не мають сенсу.

от 80 грн
за відвідування

Детальніше

Курси англійської для дошкільнят

Курси англійської для дошкільнят

Курс англійської для дошкільнят розроблений для дітей 4-6 років і допоможе підготуватися до вступу в початкову школу.

від  1000 грн
за місяць

Детальніше

Корпоративна англійська

Корпоративна англійська

Курс корпоративна англійська - це групові заняття для співробітників певної компанії в її офісі. Програма таких занять складається індивідуально.

від 400 грн
за заняття

Детальніше
Англійська по скайпу

Англійська по скайпу

Англійська по скайпу

Курси англійської мови по скайпу підійдуть тим, хто постійно в дорозі і вважає за краще займатися віддалено, не втрачаючи при цьому в якості навчання.

від 300  грн
за заняття

Детальніше

Секрет успішного вивчення англійської в школахRedford

0%

Викладачі

Сертифікований викладач - це половина успіху в навчанні. Він не повинен бути перекладачем або людиною, яка просто знає англійську. У нього в першу чергу повинні бути навички навчання і настанови. Всі наші викладачі мають міжнародні сертифікати відповідності та досвід викладання більше 5 років.
0%

Системність

Важливий фактор - це системність навчання. Єдиний безперервний процес, який крок за кроком веде до мети. У сучасної людини графік дуже гнучкий і часто доводиться змінювати плани на ходу. З цієї причини ми розробили курс складається з групових та індивідуальних занять. Останні мають "гнучку" програму і узгоджуються зі студентом.
0%

Контроль успішності

Щоб досягти мети в повному обсязі і в строк, необхідно постійно стежити за ходом навчання протягом всього курсу. У кожного з наших студентів є індивідуальний освітній консультант. Він контролює відвідуваність, готовність до уроків і процес засвоєння матеріалу. Будь-який з цих прогалин учень може надолужити на індивідуальних заняттях.
0%

Успішний результат

Ми врахували всі можливі перешкоди, з якими зазвичай стикаються студенти. Вони були враховані в нашій унікальній методиці вивчення англійської мови в школах Redford, яка показала свою ефективність і гарантовано забезпечує результат.

Чому англійську мову краще вчити з Redford

Складаємо план

Детальне тестування: читання, письмо, граматика, розмова. Складання персонального навчального плану виходячи з цілей і завдань студента.

Вчимося

Навчання в групах по 4-8 чоловік з однаковим рівнем знань. Щотижневі івенти для учнів: розмовні клуби, англійський кінотеатр, виїзні заходи.

Труднощі

На підставі щотижневого тестування з пройденого матеріалу, освітній консультант призначає додаткові індивідуальні заняття.

Результат

Після проходження фінального тестування і по закінченню курсу видається відповідний диплом.

Засновник шкіл англійської мови


Як вивчають англійську мову у школахRedford

урок англійської у школі РедфордМетодика навчання в школі англійської мови Редфорд розроблена таким чином, що учень на 99% занурюється у мовне середовище. Лексика, яку використовує викладач на заняттях - проста і зрозуміла. Процес навчання проходить швидше, як тренінг, а не як звичний шкільний урок. Максимальна увага приділяється розмовному аспекту. На рівнях від Pre-intermediate на заняттях використовується тільки англійська мова. У Редфорд немає нудного зубріння граматики і годин теоретичних пояснень. Всі уроки проходять жваво, активно і з максимальною користю для запам'ятовування матеріалу. Починаючи з рівня Pre-intermediate учні отримують  уроки з носіями англійської мови. Домашні завдання - мінімальні, вони необхідні для закріплення інформації, отриманої на уроці. Якщо у студента є величезна тяга до знань, викладач завжди підкаже додаткові ресурси, і забезпечить підтримку в перевірці додаткових домашніх завдань протягом усього навчання.

 • Кожен курс навчання, який триває 3 місяці, складається з 48 групових занять.
 • Кожні 2 тижні в рамках школи проходять розмовні клуби на різні життєві теми і за весь курс учень відвідує 12 розмовних клубів.
 • Додаткові індивідуальні уроки входять у вартість курсу.
 • Протягом всього навчання за кожним студентом закріплюється персональний освітній консультант.

Скільки рівнів потрібно пройти, щоб знати англійську мову?

Навчання в нашій школи ділиться на 12 етапів. Всі рівні відповідають міжнародній градації рівнів володіння англійською мовою. Термін навчання залежить від Вашого початкового рівня, а також від Вашої готовності вивчати мову і старанності.

Ми переконані, що не існує чарівної пігулки або потаємної ділянки на тілі, натиснувши на котру людина може вивчити англійську з нуля за місяць. Спираючись на наш досвід ми однозначно не віримо в супер швидкі двотижневі експрес курси і т.п. Якщо взяти початковий рівень, коли людина не знає мову взагалі, необхідно не менше року, щоб вийти на побутовий розмовний рівень.


Питання - відповіді

Задайте питання
Наталя
Якою мовою проводяться заняття?
Redford
Майже усе заняття - англійською. Відповіді на уточнюючі запитання залежать від мови якою ви розмовляєте.
Тетяна
Смогу ли я выучить английский язык в Вашей школе за 3 месяца (на уровне разговорного)?
Redford
Все зависит от вашего текущего уровня и программы, по которой вы будете проходить обучение. Предварительно - все реально :)