Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
 • пн.-пт. 9.00-21.00
 • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання
ru
ua

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Redford школа англійської мови

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку

Школа англійської мови Redford навчає студентів за індивідуально розробленою унікальною методикою. Такий підхід дозволяє отримати потрібні знання і навички в найшвидші терміни і офіційно гарантувати результат. Набір на курси англійської мови постійно здійснюється в школа Києві на Позняках, Борщагівці, Оболоні та Палаці Спорту і в Запоріжжі.

Чому Redford особлива школа англійської мови?

Навчання англійській у Редфорд  відбувається на групових та індивідуальних заняттях. Два уроки на тиждень студенти займаються в міні-групах з 4-8 чоловік. А кожне третє заняття - індивідуально з викладачем. На ньому закриваються пропущені заняття, заповнюються прогалини у знаннях, що виникли, або відбувається більш детальне опрацювання окремих тем. Всі індивідуальні заняття з англійської  включені у вартість курсів.

За кожним учнем закріплюється персональний викладач, який завжди допоможе розібратися з усіма складнощами, що виникли в процессі навчання і проводить індивідуальні уроки (без додаткової оплати). Так само, у кожного студента є персональний освітній консультант, який допомагає відпрацювати пропуски, стежить за динамікою успішності протягом усього курсу вивчення англійської та надає регулярні звіти з рекомендаціями щодо збільшення ефективності.

Курси англійської мови в Києві і Запоріжжі

Набір відбувається постійно в школах англійської мови в Києві і Запоріжжі. Початок навчання по мірі комплектування груп. Заняття проходять 2-3 рази на тиждень в першій або другій половині дня.  

В школі англійської Редфорд навчання відбувається за такими програмами:

 • курси англійської для початківців;
 • курси англійської мови для дорослих;
 • курси англійської для дітей (школярів);
 • курси англійської для дошкільнят;
 • індивідуальні заняття з англійської;
 • розмовні клуби англійської;
 • корпоративна англійська;
 • інтенсивні курси англійської;
 • англійська по скайпу.

Курси англійської мови в Києві і Запоріжжі

Курси англійської мови для початківців

Курси англійської мови для початківців дають основи знань-навички читання, письма та спілкування. Програма складена для початкового рівня Beginner.

від1100грн
на місяць

Детальніше

Курси англійської для дорослих

Курси англійської  для дорослих призначені для людей старше 16 років і проходять по системі, яка поєднує групові, індивідуальні заняття та розмовні клуби.

від1100грн
за місяць

Детальніше

Курси англійської для дітей - школярів

Курси англійської мови для дітей розраховані для вікової групи від 6 до 16 років. Вони проводяться в групах по 4-8 чоловік.

від1000грн
за місяць

Детальніше

Індивідуальні заняття з англійської

Індивідуальний курс англійської мови - це заняття за програмою, яка розробляється виходячи з цілей і можливостей конкретної людини, його вихідного рівня володіння мовою.

від350грн
за заняття

Детальніше

Інтенсивні курси англійської

Інтенсивні курси англійської призначені для тих, кому необхідно швидко вивчити мову. Заняття проводяться 3 рази на тиждень і тривають по 120 хвилин.

від  1800 грн
за місяць

Детальніше

Розмовні клуби англійської

Спікен клаби проводяться у всіх школах в Києві. На них можна поліпшити навички спілкування англійською, без яких теоретичні знання не мають сенсу.

от 80 грн
за відвідування

Детальніше

Курси англійської для дошкільнят

Курс англійської для дошкільнят розроблений для дітей 4-6 років і допоможе підготуватися до вступу в початкову школу.

від  1000 грн
за місяць

Детальніше

Корпоративна англійська

Курс корпоративна англійська - це групові заняття для співробітників певної компанії в її офісі. Програма таких занять складається індивідуально.

від 400 грн
за заняття

Детальніше
Англійська по скайпу

Англійська по скайпу

Курси англійської мови по скайпу підійдуть тим, хто постійно в дорозі і вважає за краще займатися віддалено, не втрачаючи при цьому в якості навчання.

від 300  грн
за заняття

Детальніше

Секрет успішного вивчення англійської в школахRedford

0%

Викладачі

Сертифікований викладач - це половина успіху в навчанні. Він не повинен бути перекладачем або людиною, яка просто знає англійську. У нього в першу чергу повинні бути навички навчання і настанови. Всі наші викладачі мають міжнародні сертифікати відповідності та досвід викладання більше 5 років.
0%

Системність

Важливий фактор - це системність навчання. Єдиний безперервний процес, який крок за кроком веде до мети. У сучасної людини графік дуже гнучкий і часто доводиться змінювати плани на ходу. З цієї причини ми розробили курс складається з групових та індивідуальних занять. Останні мають "гнучку" програму і узгоджуються зі студентом.
0%

Контроль успішності

Щоб досягти мети в повному обсязі і в строк, необхідно постійно стежити за ходом навчання протягом всього курсу. У кожного з наших студентів є індивідуальний освітній консультант. Він контролює відвідуваність, готовність до уроків і процес засвоєння матеріалу. Будь-який з цих прогалин учень може надолужити на індивідуальних заняттях.
0%

Успішний результат

Ми врахували всі можливі перешкоди, з якими зазвичай стикаються студенти. Вони були враховані в нашій унікальній методиці вивчення англійської мови в школах Redford, яка показала свою ефективність і гарантовано забезпечує результат.

Чому англійську мову краще вчити з Redford

Складаємо план

Детальне тестування: читання, письмо, граматика, розмова. Складання персонального навчального плану виходячи з цілей і завдань студента.

Вчимося

Навчання в групах по 4-8 чоловік з однаковим рівнем знань. Щотижневі івенти для учнів: розмовні клуби, англійський кінотеатр, виїзні заходи.

Труднощі

На підставі щотижневого тестування з пройденого матеріалу, освітній консультант призначає додаткові індивідуальні заняття.

Результат

Після проходження фінального тестування і по закінченню курсу видається відповідний диплом.

Засновник шкіл англійської мови


Як вивчають англійську мову у школахRedford

урок англійської у школі РедфордМетодика навчання в школі англійської мови Редфорд розроблена таким чином, що учень на 99% занурюється у мовне середовище. Лексика, яку використовує викладач на заняттях - проста і зрозуміла. Процес навчання проходить швидше, як тренінг, а не як звичний шкільний урок. Максимальна увага приділяється розмовному аспекту. На рівнях від Pre-intermediate на заняттях використовується тільки англійська мова. У Редфорд немає нудного зубріння граматики і годин теоретичних пояснень. Всі уроки проходять жваво, активно і з максимальною користю для запам'ятовування матеріалу. Починаючи з рівня Pre-intermediate учні отримують  уроки з носіями англійської мови. Домашні завдання - мінімальні, вони необхідні для закріплення інформації, отриманої на уроці. Якщо у студента є величезна тяга до знань, викладач завжди підкаже додаткові ресурси, і забезпечить підтримку в перевірці додаткових домашніх завдань протягом усього навчання.

 • Кожен курс навчання, який триває 3 місяці, складається з 24 групових занять.
 • Кожні 2 тижні в рамках школи проходять розмовні клуби на різні життєві теми і за весь курс учень відвідує 12 розмовних клубів.
 • Додаткові індивідуальні уроки входять у вартість курсу.
 • Протягом всього навчання за кожним студентом закріплюється персональний освітній консультант.

Скільки рівнів потрібно пройти, щоб знати англійську мову?

Навчання в нашій школи ділиться на 12 етапів. Всі рівні відповідають міжнародній градації рівнів володіння англійською мовою. Термін навчання залежить від Вашого початкового рівня, а також від Вашої готовності вивчати мову і старанності.

Ми переконані, що не існує чарівної пігулки або потаємної ділянки на тілі, натиснувши на котру людина може вивчити англійську з нуля за місяць. Спираючись на наш досвід ми однозначно не віримо в супер швидкі двотижневі експрес курси і т.п. Якщо взяти початковий рівень, коли людина не знає мову взагалі, необхідно не менше року, щоб вийти на побутовий розмовний рівень.


Питання - відповіді

Задайте питання
Наталя
Якою мовою проводяться заняття?
Redford
Майже усе заняття - англійською. Відповіді на уточнюючі запитання залежать від мови якою ви розмовляєте.
Тетяна
Смогу ли я выучить английский язык в Вашей школе за 3 месяца (на уровне разговорного)?
Redford
Все зависит от вашего текущего уровня и программы, по которой вы будете проходить обучение. Предварительно - все реально :)