Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
 • пн.-пт. 9.00-21.00
 • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання
ru
ua

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Курси англійської для початківців

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку

курси англійської для початківцівШкола англійської мови Redford пропонує кілька варіантів курсів для людей з низьким рівнем знань. Один із них - курси англійської для початківців, що користуються великим попитом серед людей, котрі збираються почати вивчення мови. Розуміючи, що перший крок у вивченні англійської один з найскладніших, ми зробили програму курсу максимально веселою, живою і захоплюючою. І як показала практика, саме такий стиль вивчення англійської мови дозволяє зародити до неї інтерес з самого початку.

Для кого призначені курси англійської мови для початківців

 • для тих, хто раніше ніколи не вивчав англійську мову;
 • вивчав мову в школі (вищих навчальних закладах), але так і не вивчив;
 • намагався вчити англійську в інших мовних школах, проте без значних результатів;
 • для тих, хто начебто щось знає частково, але не може зрозуміти, з чого продовжити вивчення мови.

Визначити рівень знання англійської мови можна за 5 хвилин, пройшовши унікальний тест, розроблений нашими викладачами (дивіться нижче).

Базова програма курсів англійської для початківців  - закласти основу знань для читання, письма та розмови, навчити розуміти базову англійську мову. Вони ідеально підходять для всіх тих, чиї знання в англійській відповідають рівню Beginer

Тривалість курсу для початківців

Базова програма курсів англійської для початківців розрахована на проходження за 3 місяці. У неї входить 24 групових заняття, групи до 6-8 чоловік, 6 індивідуальних і стільки ж занять в розмовних клубах школи Redford. У підсумку - це 36 занять, які відповідають 72 академічним годинам.

Особливості вивчення англійської початківцями у Redford

курси англійської для початківцівЩоб не було відчуття відторгнення на початку вивчення англійської мови в школах Redford, первинний матеріал правильно подається і опрацьовується на групових та індивідуальних заняттях, і в розмовних клубах.

 1. На групових заняттях викладачем формуються базові знання англійської мови необхідні для ведення діалогів, впевненого читання і написання простих фраз.
 2. На індивідуальних заняттях відбувається додаткове опрацювання вже отриманого матеріалу, а також студент має змогу надолужувати знання з пропущених групових занять. Основне завдання викладачів зробити так, щоб у студентів не виникало прогалин у фундаментальних знаннях.
 3. Розмовні клуби проходять у міру засвоєння матеріалу, для отримання практичного досвіду з його використання на практиці та сприйнятті співрозмовника аудіально. Саме таким методом усувається мовний бар'єр і стимулюється розвиток розмовних навичок.

Графік і розклад занять за програмою англійська для початківців

Зазвичай уроки проходять вранці (9.00 або 10.30) і вечорами (18.00, 19.30) з понеділка по п'ятницю, а по суботах проходять розмовні клуби. Розклад занять найближчих курсів в школах Redford з вивчення англійської з нуля, можна подивитися в розділі "Розклад" на нашому сайті. Даний розділ постійно оновлюється в залежності від набору нових груп. Ну а якщо Вам необхідний персональний графік занять - звертайтеся, немає нічого неможливого, завжди раді будемо підлаштуватися під Ваші можливості та побажання.

>Набір в нові групи відбувається постійно, дату початку курсу - уточнюйте. Тривалість занять за всіма зазначеними курсами - 3 місяці.

Розклад занять на курсі англійської для початківців в школах Redford
Дата недели
Время начала занятия
Понеділок
9:00
10:30
18:00
19:30
Вівторок 
9:00
10:30
18:00
19:30
Середа
9:00
10:30
18:00
19:30
Четвер
9:00
10:30
18:00
19:30
П'ятниця
9:00
10:30
18:00
19:30
Субота
9:00
10:30
18:00
19:30

Вартість одного 3-ох місячного курсу англійської мови для початківців у Києві становить 5400 грн. у Запоріжжі 4200 грн. На даний момент діють акції та знижки на вказаний курс, які можна подивитися на сторінці Ціни.

Який результат отримує студент після проходження курсу англійської для початківців

Під час навчання за даною програмою, студент вивчає 24 теми, запам'ятовує 1500 найбільш поширених англійських слів, вчиться правильно використовувати 6 основних часів в англійській мові. В результаті проходження курсу учень зможе:

 • навчитися будувати прості діалоги;
 • чути і розуміти базову англійську мову;
 • отримати знання англійської на рівні Beginer;
 • успішно пройти тестування і перейти до вивчення англійської наступного рівня - Elementary.

Питання - відповіді

Задайте питання
Валентина
Я не можу без підсказок відповісти на питання тесту, я все вже забула. Мені 47 років.
Redford
Скоріш за все, це означає, що Вам потрібно починати вивчати англійску мову з початкового рівня.
Влад
Цікавлять курси для початківців. Можна платити помісячно? В червні буде набиратись група і якщо буде то з якого числа?
Redford
Так, звісно, в нас є курси для початківців. Набор ведеться нон-стоп. Дата старта залежить від багатьох факторів: Ваш рівень, школа в якій Вам зручніше займатися, час та графік группи. На данній момент у кожній школі йде набір на вранішні, денні та вечірні группи початкового рівня. Помісячна оплата курсу можлива.