Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
  • пн.-пт. 9.00-21.00
  • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання
ru
ua

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Відгуки про школу англійської мови Редфорд

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку

Відгуки про школу англійської мови Redford на сайті: Enguide.ua

Додати відгук
Анатолій
Добридень! Чотири рази починав вчити англійську, і перший раз в житті я не змушую себе це робити, а ходжу на заняття з задоволенням. Дуже швидко зник мовний бар'єр, в закордонних поїздках не відчуваю дискомфорту. Дякую викладачам за відмінний формат навчання і прекрасну атмосферу на заняттях!
Микола
Хочу розповісти про мої враження про дані курси англійської, до того ж, мені є з чим порівняти. Так ось, такою приємної обстановки і колективу я не бачив ні на одних курсах, які проходив в різних місцях до цього. Викладач Леся так викладає матеріал, що найскладніше схоплюється нальоту. Та й взагалі уроки пролітають як за одну мить, хоча дають реальні знання. Дуже подобаються книжки за якими проходить навчання. І результат по собі відчуваю хороший.
Марія
Школа дуже подобається. Проходжу в ній уже другий курс поспіль. За якістю навчання, вважаю, що ціна одна з найнижчих в Києві. У Редфорд люди в колективі дуже приємні, починаючи від адміністраторів і закінчуючи викладачами. А останні, просто чудово подають складний матеріал. І вчиться він весело і легко. Хоча напочатку було не просто, навіть виникали думки, що неправильно визначили мій рівень знань. Але поступово увійшла в ритм і навчання пішло як треба. Результати теж вже помітні. І взагалі, рекомендую!
Даша
Вже дуже давно хотіла почати вивчати англійську, та все ніяк не знаходила часу. Нарешті знайшла "вільне вікно" в своєму графіку і натрапила на цю школу :) На відміну від інших шкіл мені відразу визначили мій рівень знань і підібрали зручний графік занять. Такий професійний підхід мотивує мене відвідувати заняття і покращувати свої навички :)
Віка
Вчимо англійську в школі на Позняках. Відразу скажу, що Школу для доньки обирала за місцем розташування, так як не було з чим порівнювати. За цілий рік навчання, жодного разу не сумнівалися в своєму виборі: прекрасний колектив молодих, активних компетентних вчителів. З порога Школи відчувається доброзичлива атмосфера і обстановка невимушеного вивчення англійської мови. Спасибі всім, хто створив це. Особливо, нам пощастило, що потрапили в групу до Романа. А можливість обирати індивідуальні заняття то з Романом, то з Оленою тільки посилювала інтерес до вивчення англійської. Так посилила, що відразу ж записалися в літній табір. І знову раді. Дочка, з величезним бажанням, бігла вранці в табір. Спасибі, за організацію літнього табору, за можливість вивчати англійську мову в ігровій та розважальній формах з нашими улюбленими вчителями.
Юля
Це не перші мої курси, я ходила в інші школи, до інших викладачів. І ніде мені не приділяли належної уваги. Коли питаєш про програму навчання, тобі дають дуже розмиту інформацію, але в Редфорді все по-іншому. Консультант з радістю розповіла мені про методику навчання, про те яка література використовується і взагалі була помітна зацікавленість в своїй справі, що буває далеко не у всіх. Було чітко розписано, що ми будемо проходити на кожному уроці в плані граматики і лексики. А оскільки я знаю точно, що проходили на тому чи іншому занятті, я можу тримати темп навіть пропустивши пару занять, просто надолуживши їх на додаткових індивідуальних уроках
Василь
Раджу ці курси всім хто захотів вивчити англійську. Про школу мені розповів задоволений знайомий, так що я відразу взяв пакет на 6 місяців і відвідував усі заходи, розмовні клуби, індивідуальні заняття з викладачем. Звичайно я вибрав не найдешевші курси, але анітрохи про цей вибір не шкодую, тому що "інвестиція" окупилася сповна. Подобається викладачка Ганна, також не можу не відзначити старшого викладача, який проводить індивідуальні заняття. Завжди були проблеми з граматикою, але тут все дуже швидко розклали по поличках
Олена
Не так давно школа Редфорд відкрилася біля мого будинку, а я давно вже планувала підтягнути свій рівень володіння англійською мовою, вирішила дати цій школі шанс. І не прогадала! Найбільше подобаються, невеликі групи по 6 чоловік - це дозволяє вчителю приділити увагу кожному. Атмосфера дуже приємна і тепла. Починала навчання з рівнем Intermediate і планую пройти тут всю решту рівнів. Також варто відзначити доступні ціни. Для тих, хто давно планує поліпшити свої навички володіння мовою, але не знає в яку школу йти - рекомендую! :)
Оля
Я дуже давно мрiяла вiльно спiлкуватись англiйською. А коли англiйська знадобилася мені на роботі, я зрозуміла, що нічого зволікати. Спершу я трохи вагалась щодо школи, адже на той час вона тільки відкрилась. Але коли я прийшла на зустріч і консультант мені все детально пояснив та підібрав підходящу для мене навчальну програму - я вирішила спробувати. Адже атмосфера у школі надзвичайно приємна. Дівчатка-адміністратори, консультанти, викладачі - усі дуже привітні та завжди раді допомогти. Дуже радує індивідуальний підхід у навчанні. Один на один з викладачем можна пройти усі незрозумілі теми у зручний для мене час. А від розмовних клубів я взагалі в захваті! Дуже допомагає розговоритися. Дякую команді Redford за чудову роботу!)))
Анатолій
Я записався на курси томущо тут є комбінація особистих та групових занять. Це класно, бо мені майже 50 років і інформація вже не сприймається так легко як раніше. Мені дуже подобається такий підхід, бо коли я не розумію, я можу спитати у викладача на особистому занятті. Мені завжди все чудово почснює викладач Ірина. Особливо добре, що підручники дуже сучасні і ми обговорюємо важливі теми, які є актуальні зараз. Рекомендую
Ігор
Школа відкрилася відносно недавно, але уже досягла значного успіху. Я не шкодую, що обрав саме Redford для того, щоб підтягнути свою англійську. Невеликі групи (у мене 6 чоловік), можливість індивідуальних консультацій та спікінг-клуби - все входить у загальну вартість курсу, яка є доступною та влаштовує мене по співвідношенню "ціна-якість". Навчання проходить з користю. На уроках з носіями мови вже почуваю себе більш впевнено. Викладачі, з якими мені вдалося попрацювати - майстри своєї справи. Поганого сказати нічого не можу.
Ксенія
Доброго дня. Хочу залишити свій відгук про ці курси. Записала сюди свою дочку у дитячу групу в квітні. Прозаймалась на курсах вона три місяці. І це були наші перші курси на які вона сама із задоволенням хотіла ходити. Тут дуже сучасні підручники, до яких є багато аудіо та відео матеріалів. Викладач цікаво доносить інформацію, і що найцікавіше, коли я захотіла відвідати заняття, керівництво школи поспілкувалось з вншими батьками дітей і узгодивши це, зняли 1 урок на камеру. Таким чином ми змогли не лише подивитись як дітей навчають англійської, а також побачити як наші діти ведуть себе за відсутності батьків
Леся
Мій син відвідує школу Redford на Борщагівці (бульвар Кольцова, 14-К). Дуже рекомендую цю мовну школу! Висока якість навчання, помірна ціна! Школа нам дуже подобається. Син суттєво підтягнув англійську, особливо граматику і розмовну мову. В школі оцінки з англійської стали значно кращими. Сину відвідує заняття із задоволенням. Викладачі - молоді приємні, дають зрозуміле пояснення, заняття організовані цікаво. Влаштовує зручний час для занять, зручний розклад. Дуже подобається розмовний клуб по суботах, особливо спілкування з носіями мови, а також індівідуальні заняття (консультації). Все це на приємну ціну вже включене у навчальний курс. Плануємо і далі продовживати навчання у Redford.