Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
  • пн.-пт. 9.00-21.00
  • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Як пройти співбесіду англійською мовою

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку
?>
Як пройти співбесіду англійською мовою
Переглядів 1024
Коментарів 0
Рейтинг 5.0
Share

Здійснилося! Менеджер по кадрам міжнародної компанії запросив Вас на співбесіду, яке буде проводитися англійською мовою. Це серйозне випробування, оскільки під час розмови роботодавець оцінює професійні якості людини та рівень володіння іноземною мовою. У ньому є багато нюансів, якими ми із задоволенням поділимося.

ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП

Як пройти співбесіду англійською та отримати довгоочікувану роботу? До зустрічі з потенційним роботодавцем потрібно ретельно підготуватися. Це важливий аспект, від якого залежать результати співбесіди.

На початковому етапі потрібно приділити увагу таким моментам:

  • збір відомостей про міжнародну компанію - знайдіть інформацію про фірму, в якій мрієте працювати. Вивчіть офіційний сайт компанії, розгляньте всі її види діяльності і ознайомтеся з продукцією / послугами. Додатково підготуйте лаконічну відповідь на запитання, чому Ви хочете стати співробітником іноземної компанії і яку користь принесете спільній справі. Інтерв'юер практично стовідсотково запитає про це;
  • складання списку питань - найкращий варіант. Продумайте питання, які менеджер з кадрів імовірно може Вам задати. Вони стосуються освіти, досвіду роботи в їх сфері діяльності, поглядів на життя, рівня володіння англійською мовою. Список повинен складатися мінімум з 15 питань. Тоді у Вас в рукаві буде козир, який допоможе виділитися з натовпу претендентів;
  • написання розгорнутих відповідей на питання - обміркуйте відповіді і сформулюйте їх різними способами. Роботодавцям подобаються творчі особистості, які вміють імпровізувати і гідно виходити з ситуації, що склалася. Тому відповіді не повинні звучати, ніби завчені фрази. Інтерв'юер може сформулювати питання по-різному. Наприклад, чому Ви покинули колишню роботу або яка причина звільнення з попереднього місця роботи. Потрібно бути готовим до цього.

Успішно пройшовши підготовчий етап, Ви на крок наблизитися до поставленої мети. Тому не ігноруйте його і не будьте самовпевненими. Краще перестрахуватися, ніж потім кусати лікті через втрачену нагоду стати співробітником престижної компанії.

ЯК ПОВОДИТИСЯ НА СПІВБЕСІДІ?

Успіх залежить від враження, яке Ви справите на потенційного роботодавця. Навіть відмінне володіння англійською мовою та наявність вищої освіти, не дає 100% гарантії працевлаштування. Варто продумати манеру поведінки і показати себе в кращому вигляді. Для цього ми ознайомимо Вас з деякими нюансами:

  • не панікуйте - перед співбесідою, заспокойте нерви за допомогою дихальних вправ, медитації або валер'яни. Тримайте себе в руках, навіть якщо зустріч піде не за задуманим планом;
  • створіть діловий образ - поновіть гардероб або підберіть одяг, який підходить для співбесіди. Для чоловіків це може бути класичний піджак, брюки, сорочка, чорні або коричневі туфлі. Для жінки підходить плаття або костюм, в якому немає зайвих деталей. Додатково підбираються суворі аксесуари та взуття на середньому каблуці;
  • впевненість у власних силах - увійшовши до кабінету, не озирайтеся на всі боки і не будьте скутим. Тримайтеся впевнено і з гідністю. Відповідайте на питання інтерв'юера чітко і лаконічно. Надайте інформацію про себе в короткій формі, а не у вигляді довгої поеми. Покажіть сильні сторони в знанні англійської мови. У спілкуванні з менеджером з персоналу використовуйте правильні фрази. Наприклад, я готовий працювати в команді, я прагну до нових досягнень, я хочу зробити вклад в процвітання організації.

Щоб отримати посаду в міжнародній компанії, потрібно бути у всеозброєнні. Не можна сподіватися на позитивний результат, якщо знання мови недостатні. Інтерв'юер легко зрозуміє, що Ви вмієте і якими навичками володієте. Щоб підвищити шанси на успіх, потрібні індивідуальні заняття з англійської. Це прекрасна можливість отримати заповітну роботу, якою може скористатися кожен бажаючий.

На заняттях викладач спільно з учнем опрацьовує матеріал і несе повну відповідальність за отримані результати. Після завершення курсу в учня підвищується рівень володіння іноземною мовою. Тому він впевнено себе почуває на зустрічі з роботодавцем, правильно відповідає на каверзні питання, а не говорить завченими фразами з Інтернету. Людина вільно висловлює думки, незалежно від ситуації. У неї є багаж знань і практичних навичок.

Якщо Ви не знаєте, як пройти співбесіду англійською мовою, користуйтеся порадами експертів. Проявіть себе в повній мірі і покажіть, на що здатні. Менеджер з персоналу обов'язково побачить у Вас потенціал і запросить на роботу в солідну компанію.

Як пройти співбесіду англійською мовою
Рейтинг: 5.0  з 5  Голосів: 4 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Коментувати
Статті