Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
 • пн.-пт. 9.00-21.00
 • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Як легко вивчити англійську за допомогою фільмів

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку
?>
Як легко вивчити англійську за допомогою фільмів
Переглядів 3559
Коментарів 0
Рейтинг 5.0
Share

Нерідко вивчення англійської забирає багато сил і часу. І справа не в тому, що немає схильностей до мови. Більшість людей не можуть вивчити мову, тому що вибирають неправильну програму і методику навчання. Якщо вивчити всі правила і зазубрити десятки сотень слів, розмовна мова як і раніше може залишати бажати кращого. Вирішити дану проблему набагато простіше, ніж може здатися - потрібно лише почати дивитися фільми для вивчення англійської мови.

ЯКА КОРИСТЬ ВІД ПЕРЕГЛЯДУ ФІЛЬМІВ І СЕРІАЛІВ МОВОЮ ОРИГІНАЛУ?

Незважаючи на скептицизм деяких, даний спосіб ефективний як для початківців, так і для більш досвідчених, так як:

 • це дуже зручно і в той же час захоплююче. Можна, так би мовити, поєднати приємне з корисним;
 • дозволяє значно поповнити словниковий запас, запам'ятати нові фразові дієслова, розмовні форми і сленг носіїв мови. Ці навички в подальшому спростять використання розмовної мови;
 • допоможе сприймати англійську мову на слух, вдосконалити вимову та інтонацію.

Радимо обирати для навчання як британські, так і американські фільми і серіали. Незважаючи на схожість, у британської англійської є чимало відмінностей від американської англійської. При перегляді серіалів і фільмів цих двох країн можна навчитися розрізняти особливості вимови і правильно застосовувати їх у своїй розмовній мові.

ЯКИЙ ФІЛЬМ АБО СЕРІАЛ ОБРАТИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ?

Тільки зробити вибір серед величезної кіькості знятих картин важко. На чому ж варто зупинитися на першому етапі?

Пропонуємо вашій увазі серіали і фільми англійською для початківців:

 • Екстр @ (серіал);
 • Друзі (серіал);
 • Залишитися в живих (серіал);
 • Книга джунглів (фільм);
 • Форест Гамп (фільм);
 • День бабака (фільм);
 • Аладдін (мультфільм);
 • Каспер: Доброзичливий привид (мультфільм).

Даний список стане відмінним стартом для новачків, які тільки-тільки почали вивчення мови. Особливу увагу радимо приділити серіалу «Екстр@». Ця серія невеликих ситкомів створена спеціально для вивчення мов (серіал знятий одразу на чотирьох мовах).

При високому рівні володіння англійською можна обрати серіали і фільми з більш складними діалогами: "Доктор Хаус", "Відпустка за обміном", "У пошуках Немо" та інші.

Але краще зупинити свій вибір на тому, що вже переглянуто. У кожної людини, напевно, є фільм або серіал, який він готовий переглядати сотні разів, і навіть може напам'ять переказати репліки головних героїв. Якщо такий є, то це найкращий вибір для навчання, так як він дозволить легше і комфортніше сприймати інформацію на слух і вчити нові слова.

Після освоєння декількох фільмів (серіалів), можна переходити до перегляду нових кінокартин. Для кращого результату потрібно обирати ті фільми, які цікаві і приносять позитивні емоції.

ПРОСТИЙ МЕТОД ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ФІЛЬМІВ ТА СЕРІАЛІВ

Для того щоб вивчити будь-яку іноземну мову потрібно докласти чимало зусиль. Щоб вчити мову за фільмами, потрібно розробити метод для досягнення більш ефективного результату. Використовуйте наступні наші поради на практиці.

Для початку необхідно знайти сайт з відповідним відео-програвачем, на якому можна дивитися фільми і серіали для вивчення англійської. Ідеальний приклад сайту ororo.tv. Далі обирати фільм, який сподобався (мультфільм, серіал) і приступати до навчання. На цьому етапі потрібна методика для правильного засвоєння матеріалу.

Перегляд фільму або серії краще за все розділити на частини по 5-10 хвилин. В принципу, можна дивитися і цілком, але робити це потрібно кілька разів. Перший раз дивитися фільм потрібно українською або російською, можна із субтитрами, для того щоб зрозуміти сенс сюжету і суть діалогів. Другий раз - з англійськими субтитрами.

На цьому етапі потрібно навчитися розрізняти діалоги і вивчити незнайомі слова. Як тільки з'явилося невідоме вам слово, поставте відео на паузу і занесіть слово в словник. Якщо якесь речення не можна розібрати, то прослухайте його знову і знову, поки не залишиться білих плям. Програвач можна навіть налаштувати на уповільнене відтворення. Плюсом буде і «шпаргалка» з роздрукованими діалогами - їх можна без особливих зусиль відшукати на просторах Інтренету.

Після проходження всіх етапів, можна приступати до перегляду кіно в оригіналі без будь-яких субтитрів. І якщо ще будуть запитання, то в будь-який момент можна повернутися до попередніх пунктів, поки не вийде ідеальний результат.

Зверніть увагу на те, як легко сприймати англійську мову на слух, прослуховуючи зарубіжну музику. Крім того, приділяйте час граматиці, що, звичайно, краще робити на професійних курсах англійської. Методика школи англійської Редфорд розроблялася з урахуванням особливостей мови і після розібрання найпоширеніших помилок більшості учнів. Плюсом спеціалізованих курсів є індивідуальні заняття та навчання з носієм мови. Якщо поєднати таку методику з вивченням мови за фільмами, то реально в найкоротший термін досягти бажаних результатів.

Як легко вивчити англійську за допомогою фільмів
Рейтинг: 5.0  з 5  Голосів: 3 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Коментувати
Статті