Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
  • пн.-пт. 9.00-21.00
  • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Рівні англійської: що це таке

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку
?>
Рівні англійської: що це таке
Переглядів 14450
Коментарів 0
Рейтинг 5.0
Share

Вільне володіння англійською мовою - перевага, завдяки якій можна знайти високооплачувану роботу. Тому люди різного віку записуються на курси і освоюють нові горизонти. На початковому етапі визначається рівень знань. Це робиться за допомогою тестів. Викладач з'ясовує, якими навичками володіє учень і обирає для нього правильну групу. 

РІВНІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ: КОРОТКИЙ ОПИС

Визначити рівень можна за допомогою тесту, розробленого кваліфікованими викладачами з будь-якої English School. Необхідно дати відповіді на питання і на завершальному етапі отримати результат. Після цього потрібно ознайомитися з розкладом занять англійською та записатися на курси. Через короткий час знання поліпшаться, тому що в школі працюють професіонали. Вони володіють досвідом і мають сертифікати відповідності міжнародного зразка.

Рівні англійської мови таблиця

Назва рівня

Навички та можливості

Starter

Алфавіт і мінімальний словниковий запас. Розуміння простих слів і поширених фраз.

Elementary

Слабке вимова і сприйняття мови на слух. Розуміння слів, використовуваних в повсякденних ситуаціях.

Pre-intermediate

Спілкування англійською мовою на базовому рівні. Хороший словниковий запас. Складання простих речень.

Intermediate

Уміння спілкуватися англійською мовою на середньому рівні. Чітке вимова слів. Бесіда на поширені теми.

Upper-intermediate

Впевнене володіння іноземною мовою. Перегляд фільмів без субтитрів. Читання книг в оригіналі.

Advanced

Професійний рівень. Володіння англійською мовою для роботи і для проживання в країні.

 

Starter

Це початковий рівень. Він характерний для людей, які вивчали англійську мову в школі і дещо запам'ятали. Це прості слова і фрази, алфавіт, поширені вирази. Програма "Starter" спрямована на вивчення правил, читання слів і їх вимову. Учень знайомиться з особливостями граматики. Після завершення курсу у нього поповнюється словниковий запас і з'являються навички сприйняття англійської мови на слух.

Elementary

Таким рівнем володіють люди, у яких є елементарні знання. Вони можуть розповісти про себе коротку інформацію: ім'я, професія, вік, хобі. Мінімальні знання, доповнені жестами, дозволяють донести до співрозмовника інформацію. Це актуально, коли людина знаходиться за кордоном. Вона може дістатися до конкретного місця, замовити страви в ресторані, зробити покупки в магазині.

На уроках, які проводяться в школі, учень вивчає граматику і набуває навиків розмовної мови. Він вчить нові слова і складає з них речення. Вищевказані рівні англійської підходять для дітей і дорослих. Після завершення курсів учні піднімаються на нову сходинку у вивченні іноземної мови.

Pre-intermediate

Ми рекомендуємо таку програму людям, які підтримують діалог, задають питання і трохи знають граматику. Після завершення курсу знання удосконалюються і примножуються. Учні впевнено використовують на практиці граматичні конструкції і розмовляють на різні теми (спорт, мода, здоров'я). Під час перебування в іншій країні вони самостійно знаходять пам'ятки і спілкуються з місцевими жителями за допомогою коротких речень.

Intermediate

Це середній рівень, під яким маються на увазі хороші навички в читанні адаптованих текстів і розуміння граматики. Людина підтримує розмову на побутову тему, швидко вловлює сенс діалогу і сприймає іноземну мову на слух. У розмові вона допускає незначні помилки, але впевнено себе почуває в будь-якій ситуації.

Після завершення курсу учень вільно висловлює думки, читає неадаптовану літературу і чітко вимовляє слова.

Upper-intermediate

Під таким рівнем мається на увазі впевнене застосування англійської мови в навчанні, роботі, звичайному спілкуванні. Людина підтримує розмову з іноземцем і сприймає на слух англійську мову. Вона дивиться кінофільми без субтитрів і читає твори, написані англійською мовою.

В ході курсу наявні знання систематизуються, доповнюються і закріплюються. Учень прекрасно орієнтується в граматиці і не губиться, коли задають питання. Він може розмовляти на різнопланові теми (мистецтво, політика, інформаційні технології) і підкріплює думку аргументами.

Advanced

Це просунутий рівень, яким володіють випускники філологічних факультетів і викладачі. Вони легко сприймають мову носіїв англійської мови. Такий рівень відноситься до професійного. Учні правильно складають складні речення, володіють значним словниковим запасом і не допускають граматичних помилок. Вони чудово себе почувають в іноземному середовищі і влаштовуються на роботу в іноземні компанії.

"Upper-intermediate" і "Advanced" - рівні знання англійської мови, розраховані на дорослих людей. Вони підходять для життя і спілкування за кордоном. Курси англійської мови - можливість поліпшити знання та отримати досвід. Вони життєво необхідні всім, хто хоче крокувати в ногу з часом!

Рівні англійської: що це таке
Рейтинг: 5.0  з 5  Голосів: 27 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Коментувати
Статті