Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
  • пн.-пт. 9.00-21.00
  • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Правила англійської мови та особливості їх вивчення

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку
?>
Правила англійської мови та особливості їх вивчення
Переглядів 530
Коментарів 0
Рейтинг 5.0
Share


ЯКІ Є МЕТОДИКИ ВИВЧЕННЯ

Традиційна

Вивчається база, в яку входять слова, виключення та інше. Складаються діалоги, питання-відповіді і переказується текст. Знання, отримані цим методом - фундаментальні та важливі, але таким шляхом швидко засвоїти матеріал не вийде.

Нетрадиційна

Ухил йде на розуміння та відтворення в мові граматичних конструкцій. Це інтенсивна практика, навички спілкування виробляться швидко.

Перед тим, як почати заглиблюватися у вивчення англійської мови, необхідно мати уявлення про можливі труднощі в розумінні граматики, з якими можна зіткнутися. Їх потрібно подолати, оскільки в іншому випадку досконально освоїти мову навряд чи вийде.

Давайте детальніше обговоримо, які перепони можуть виникнути в ході навчання.

ТРУДНОЩІ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ

  1. Першочергова проблема, з якою зустрічаються практично всі - вимова. Спілкуватися на рівні носія мови дозволить багаторічна розмовна практика. Для цього повинен бути вироблений специфічний акцент. Хорошим практичним заняттям стане відпрацювання вимови в англомовних країнах.
  2. Друга проблема - мовний бар'єр. Найчастіше, якщо людина вільно володіє українською чи російською мовами - вільно вести діалог англійською вона не зможе. Щоб стати більш відкритою для спілкування, слід використовувати такий же метод, що і для відпрацювання вимови. Крім цього, щоб досягти додаткового ефекту, рекомендується більше спілкуватися з іноземцями.
  3. На третьому місці - сприйняття англійської мови на слух. При спілкуванні з англомовною людиною не завжди зрозуміло, що вона говорить, оскільки на практиці носій мови вкрай рідко застосовує мовні словоформи або ідеально правильно висловлюється з граматичної точки зору. Коли людина говорить, мова звучить уривчасто і швидко, плавної і повільної вимови годі й очікувати. Думка доноситься з акцентом. Щоб бездоганно розуміти англійську мову, потрібно якомога частіше слухати англійські аудіо-записи, ще більше розмовляти з англомовними представниками. Таким чином, розмовна мова стане зрозумілою і доступною, в подальшому з легкістю буде зрозуміле кожне слово, навіть сленг.

Люди звикли думати, що англійська граматика - це одна суцільна проблема. Насправді, все трохи простіше. Щоб почати орієнтуватися в англійській мові, необхідно зануритися в систему тимчасових відмінків. Вони представлені в 16 формах. Також варто приділити час артиклям, фразовим і модальним дієсловам. Не здавайтеся, адже якщо кінцева мета - вивчити англійську мову досконало, то навіть складні граматичні конструкції не будуть перешкодою.

До очевидних труднощів вивчення відноситься і те, що люди не хочуть і не вміють думати англійською мовою, через що і розмовна мова дається з великими труднощами. Розмірковуйте англійською, і ви помітите, як ваш рівень мови значно підвищиться. Якщо самостійно впоратися зі складнощами у вивченні англійської мови не виходить - записуйтесь на онлайн-курси, замовляйте корпоративну англійську, відвідуйте репетиторів, спілкуйтеся по скайпу, дивіться більше кінофільмів мовою оригіналу.

Ну і звичайно ж, записуйтесь на безкоштовне пробне заняття на нашому сайті.

Правила англійської мови та особливості їх вивчення
Рейтинг: 5.0  з 5  Голосів: 7 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Коментувати
Статті