Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
 • пн.-пт. 9.00-21.00
 • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Англійська граматика. Просто про складне

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку
?>
Англійська граматика. Просто про складне
Переглядів 2682
Коментарів 0
Рейтинг 5.0
Share

Граматика - розділ мовознавства, під яким мається на увазі вивчення закономірностей утворення речень. Без неї не можна повноцінно вивчити іноземну мову. Спочатку треба розібратися, за якими принципами поєднуються слова і утворюються нові конструкції. Граматика англійської мови складна, але нею можна оволодіти. Для цього потрібно знати деякі правила і особливості побудови речень.

БАЗОВІ ПОНЯТТЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ГРАМАТИКИ

В англійській мові вісім частин мови. Вони виконують конкретні функції. Іменник називає одухотворений об'єкт, а дієслово позначає дію. У реченнях займенник («she», «it») замінює іменник. Прикметник використовується для опису предмета. Додатково при складанні речень вживаються прислівники, прийменники, сполучники і вигуки.

В англійській мові використовуються артиклі: які індивідуалізують і класифікують. У першому випадку застосовується артикль «the», а в другому - «a» або «an». Службове слово ставиться перед іменником. Також бувають винятки, під якими мається на увазі вживання артикля після прикметника і займенника.

Відмітна риса англійської граматики в тому, що рід іменника не визначається. Коли йде мова про людей, застосовується займенник «he» або «she». У пропозиціях, в яких позначаються неживі предмети і тварини, використовується слово «it». Ще при формуванні іменників жіночого роду додається суфікс «-ess». Тоді видно, що слово відноситься до жіночого роду.

На окрему увагу заслуговують дієслова. Через них граматика англійської вважається складною. В іноземній мові така частина мови класифікується за ознаками. Головним параметром є спосіб утворення дієслова. Залежно від цього, частина мови буває простою (без префіксів і суфіксів), похідною, складовою. Додатково дієслова класифікуються за перехідністю і значенням. При утворенні речень використовуються допоміжні і модальні дієслова. Також в англійській мові існують комбінації частин мови, які зберігають свою ідентичність.

Синтаксис - окрема частина граматики, без якої не обійтися. У неї є чималі особливості:

 • в кожному реченні вживається дієслово;
 • речення бувають розповідні, питальні та спонукальні;
 • складнопідрядні речення складаються з головного слова і придаткового.

Граматика - набір правил, які важко вивчити самостійно. Краще записатися на курси англійської і вивчити особливості побудови речень разом з педагогом. Такий підхід до справи дає відмінні результати. Педагог роз'яснює новий матеріал і пропонує вправи для його закріплення. Після кожного етапу роботи проводяться індивідуальні заняття. На них інформація систематизується і назавжди відкладається в пам'яті.

ВИВЧЕННЯ ГРАМАТИКИ: КОРИСНІ ПОРАДИ

Граматика англійської мови відрізняється від української та російської. Щоб нею оволодіти, потрібно знати деякі хитрощі. Ми ними із задоволенням поділимося:

 • планомірність - дотримуйтесь принципу поступовості. Спочатку вивчіть основи граматики. Потім переходьте до складних питань: видо-часові форми, утворення майбутнього, теперішнього і минулого часу, наказовий і умовний спосіб;
 • розуміння матеріалу - не потрібно зазубрювати правила. Необхідно розуміти сенс зв'язування окремих слів у звичайні і складні речення. Зубріння не допоможе. Коли є розуміння, речення утворюються без проблем;
 • практика - для досягнення результатів закріплюйте отримані знання. Для цього вживайте граматичні конструкції в усному мовленні і на письмі. Додатково розвивайте розмовну практику (діалог з товаришем);
 • регулярність - вивчайте граматику щодня (20 хвилин). Повторюйте правила, виконуйте вправи в підручнику і в інтернеті. Регулярна самостійна робота приносить плоди;
 • не бійтеся помилятися - щоб зрозуміти механізм формування речень, потрібно тренуватися. У такому процесі виникають численні помилки. Їх необхідно виправляти і підтягувати знання, в яких є прогалини;
 • спілкування - знайдіть друга в соціальній мережі або в Skype. Практикуйте утворення речень в онлайн-режимі. Починайте з простих конструкцій і поступово ускладнюйте завдання. Через короткий час Ви помітите перші позитивні результати.

У процесі навчання ви прийдете до висновку, що насправді граматика англійської тільки здається складною. Це комплекс правил, які можна зрозуміти і прийняти. Тоді процес утворення речень полегшується. Людина "раптом" усвідомлює, що правильно говорить і пише на іноземній мові. Вона вживає граматичні конструкції, без усіляких вагань.

Англійська граматика. Просто про складне
Рейтинг: 5.0  з 5  Голосів: 5 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Коментувати
Статті