Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
  • пн.-пт. 9.00-21.00
  • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

12 легких способів швидко вивчити англійські слова

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку
?>
12 легких способів швидко вивчити англійські слова
Переглядів 2753
Коментарів 0
Рейтинг 4.7
Share

Для досконалого володіння англійською мовою потрібно обов'язково поповнювати свій словниковий запас. Чим більш місткою буде ваша лексика, тим простіше буде даватися освоєння мови.

Як правильно запам’ятовувати англійські слова?

  • Потрібно вивчити початкову лексичну базу. Такі теми, як «Сім'я», «Привітання», «Їжа» повинен знати кожен.
  • Вивчати ті слова, які стовідсотково знадобляться вам по життю. Якщо ви хочете працювати в солідній компанії - займіться вивченням бізнес-англійської. Є бажання бути програмістом - вивчіть комп'ютерні терміни. Вам подобається подорожувати - вивчайте англійську мову саме в цьому напрямку.
  • При читанні книжок чи перегляді кінофільмів, поповнюйте словниковий запас звідти.
  • Проконсультуйтеся з кваліфікованими фахівцями, вони направлять в потрібне русло і підкажуть, на що звернути увагу в першу чергу.

ВЧИМО АНГЛІЙСЬКІ СЛОВА ПЕРСПЕКТИВНО

1. Створюємо картки

Це комфортно для кожного. У вас не буде потреби витрачати кошти, оскільки ви будете писати їх самостійно. Є різні методи складання карток.

Якщо ви новачок:

  • на одному звороті листка необхідно написати англійське позначення, на іншому – українське або російське. Для перевірки своїх знань потрібно перекласти слово з англійської на українську чи російську і навпаки;
  • якщо ви розмірковуєте асоціативно, тоді відмінним варіантом стане написання англійського слова з додаванням зображення на одному звороті листка, на іншому - переклад;
  • на одному звороті листка пишемо англійське слово з українським чи російським контекстом, на іншому - україномовне слово без контексту. При процесі повторення лексики намагайтеся перекласти україномовне слово на англійську. Якщо ви не згадаєте, як перекладається слово, подивіться сторону з українським контекстом. Це допоможе швидко згадати, що означає слово.

Якщо у вас середній рівень мови - використовуйте тлумачний словник. З одного боку папірця пишіть слово англійською, з іншого - його значення тією ж мовою.

Картки бажано переглядати на регулярній основі, постійно повторюючи вже вивчені значення. Частину листочків замінюйте новими, потім через кілька тижнів поверніться до старих, щоб перевірити наскільки ефективно ви вивчили поняття.

2. Вчимо англійські слова з застосуванням відповідної літератури

Профільна література не тільки дасть вам можливість дізнатися нові поняття, а й вивчити з якими словами їх можна вживати. Незаперечна перевага підручників полягає в тому, що там наведені не тільки переліки значень, але і те, як і де їх можна застосовувати. Оскільки ви будете вивчати слова в контексті, вони будуть запам'ятовуватися навіть простіше, ніж за допомогою карток.

3. Розробка власного зошита-словника

Цей метод можна порівняти з картками. Різниця полягає лише в тому, що зошит люди беруть з собою всюди, записуючи в нього все нові позначення. Блокнот створюється таким чином: кожна сторінка буде розрахована на певний день. Зверху потрібно позначити в які дні ви маєте намір повторювати слова. Якщо ви будете переглядати зошит кожен день, то дату повторення точно запам’ятаєте.

4. Вивчайте англійську на сайтах

Якщо ви весь вільний час приділяєте посиденькам за комп'ютером - це анітрохи не зашкодить навчанню. Вивчайте слова на спеціалізованих профільних офіційних сайтах

5. Намагайтеся поєднувати слова однієї тематики

Групи слів, які прив'язані до ідентичної тематики, завжди з легкістю відкладаються в пам'яті. Вибирайте по 5-10 слів, розподіляйте їх на кілька груп і запам'ятовуйте. Наприклад, вибираємо тему «Овочі», додаємо до цієї теми «Міста». Таким чином, ефективність ваших занять істотно підвищиться.

6. Зробіть інтелект-карту

начення однієї тематики можна з легкістю вивчити з інтелект-картою, адже на ній буде вказано для якої категорії підходить те чи інше слово.

7. Встановлення програм

На написання карток вільна хвилина є далеко не у всіх. Додатки для планшетів і смартфонів розроблені за спеціальною програмою вивчення англійських понять. Є як платні, так і безкоштовні програми.

8. Застосовуйте асоціації

Таким методом найчастіше користуються студенти: якщо ви хочете вивчити слово - подумайте про україномовні асоціації. Наприклад: необхідно вивчити слово "show" - показувати. Всім відоме українське слово "шоу", виходячи з нього, складаємо пропозицію: "Мені показують шоу". Асоціації повинні бути максимально наближеними до оригіналу. Крім складання асоціації, також дієва її візуалізація: при вимові слова "show", подумки представляти в своїй голові як вам хтось щось показує.

9. Розсортуйте англійські слова усюди

Як варіант, картки можна наклеїти по всій квартирі, щоб ви регулярно звертали на них увагу. На комп'ютерному моніторі причепіть пару слів, і через 2-3 дні ви їх точно вивчите.

10. Приділіть час для читання профільних книжок

Чим більше ви будете читати, тим більше нових слів дізнаєтеся. Переклад кожного невідомого значення в словнику дивитися не потрібно. Зупиняйтеся на тих, які йдуть по тексту найчастіше.

11. Користуйтеся вивченою лексикою

Щоб отримані знання запам'яталися надовго, рекомендується регулярно їх використовувати на практиці. Можна вигадувати невеликі історії, застосовуючи вивчені слова, потім переказувати їх друзям.

12. Проводити тести на знання вивченого матеріалу

Іноді тестуйте себе на рівень словникового запасу. По закінченню ви будете наочно оцінювати результат виконаної роботи.

Пам'ятайте, що від теорії потрібно поступово переходити до практичного застосування отриманої інформації. Слова англійською потрібно не тільки читати і запам'ятовувати, а й застосовувати їх кожен день в розмовній мові.

Курси англійської мови гарантовано допоможуть збільшити ваш рівень і словниковий запас.

12 легких способів швидко вивчити англійські слова
Рейтинг: 4.7  з 5  Голосів: 7 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Коментувати
Статті