Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
 • пн.-пт. 9.00-21.00
 • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання
ru
ua

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Англійська по скайпу від школи Redford

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку

англійська через скайпАнглійська мова - це мова, якою говорить 15% жителів Землі. Навіть в Україні без знання англійської важко домогтися кар'єрного росту або отримати високооплачувану посаду в міжнародній компанії. Не дивно, що кількість бажаючих вивчити цю мову стає дедалі більшою. Методики вивчення мови теж постійно розвиваються. Останнім часом популярним стало вивчення англійської через Skype. Люди, для яких важливі час, гроші і сили, вибирають саме цей спосіб навчання.

Цифрові технології спростили вивчення англійської та загалом будь-якої мови. Сьогодні все, що тобі потрібно для вивчення англійської: інтернет, комп'ютер або планшет і бажання вчитися.

Для кого підійдуть заняття англійською через Skype?

 • тим, хто цінує свій час і сили і не бажає витрачати їх на дорогу;
 • тим, хто хоче вивчати мову індивідуально з викладачем;
 • тим, хто постійно подорожує по роботі чи навчанні і хоче займатися онлайн;
 • тим, хто відчуває дискомфорт, відвідуючи групові заняття;
 • тим, хто хоче отримати високу якість навчання при мінімальній ціні.

Курси англійської мови онлайн через скайп - чудовий варіант для тих хто цінує свій час і хоче домогтися максимального результату

Тривалість навчання через Skype

Тривалість онлайн-навчання і кількість занять Ви визначаєте самостійно. Все залежить від цілей і завдань, які Ви ставите перед собою, починаючи навчання. Викладач враховує Ваші цілі, рівень знань, швидкість засвоєння матеріалу. На основі цих даних, він/вона складають план навчання, який Ви можете коригувати в процесі.

Наша статистика показує, що онлайн-навчання може тривати від одного місяця до кількох років. Тривалість навчання залежить тільки від Ваших цілей.

Тривалість 1 заняття онлайн - 60 хвилин. Вартість – 350 грн.

переваги вивчення англійської по скайпу з  Redford

курси англійської мови онлайн

 1. Більше не потрібно витрачати час, сили і гроші на дорогу. Займайтеся англійською в комфортному для Вас місці: будинок, офіс, улюблене кафе.
 2. Ви самостійно формуєте графік занять. Ви не прив'язані до місця, не витрачаєте час на дорогу, а значить, для занять з'являється більше вільного часу.
 3. Вивчаючи англійську мову по скайпу, викладач приділяє увагу тільки Вам. Він / Вона підлаштовує процес навчання під Ваш індивідуальний темп засвоєння матеріалу.
 4. Вам не потрібно відвідувати групові заняття. Цей пункт для тих, хто боїться або не хоче відвідувати групові заняття. Більше не потрібно переживати, що Ви наймолодший в групі або навпаки старший. Або боятися зробити помилку на очах у всієї групи. При онлайн-навчанні подібні стресові фактори відсутні.
 5. Що вивчати вибираєте Ви. Ще один плюс вивчення англійської онлайн. Викладач враховує Ваш темп сприйняття інформації, попередні знання, цілі та інтереси в галузі вивчення англійської мови.
 6. Навчання онлайн дешевше занять в школі або індивідуального навчання з репетитором. У великих містах, таких як Київ, оптимальне співвідношення ціни і якості буде саме у онлайн навчання. Особливо, коли Ви хочете вивчати англійську з носієм мови.

Питання - відповіді

Задайте питання