Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
  • пн.-пт. 9.00-21.00
  • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Як вивчити англійську з нуля

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку
?>
Як вивчити англійську з нуля
Переглядів 2576
Коментарів 0
Рейтинг 5.0
Share

Звичайне питання, який часто доводиться чути на співбесіді: «Скільки років Ви вивчаєте англійську мову?». У цей момент нам доводиться підключати свої математичні здібності і лічити про себе: так ... все почалося в першому класі ... З тих пір пройшло багато років, а ваш англійська все ще на рівні початківця. Так як же вивчити англійську мову з нуля?

Можливо, саме час відкинути зубріння граматики і виконання вправ, результат від яких забувається, як тільки ви здали іспит? Згадайте, адже в самому ніжному віці, без будь-якої освіти або знань про світ в принципі, ви вивчили українську та російську мови на рівні носія, витративши на це близько року. Давайте спробуємо зрозуміти, чому у маленьких дітей виходить швидко вчити мови, а у вас - ні, і зробимо висновок про те, як вивчити англійську мову з нуля в найкоротші терміни.

БАР'ЄР РОЗЧАРУВАННЯ - ЯК ПОЧАТИ ДІЯТИ

Перша особливість, на яку звертаєш увагу - це питання психічного стану. Чому ви перестали грати на вулиці, дуріти, малювати, голосно кричати від захвату? Коли в останній раз ви по-справжньому раділи так сильно, що забували про все і світ здавався вам найпрекраснішим місцем, а ви - всесильний? Відповідь зрозуміла - в дитинстві.

Справа в тому, що у дорослих в кожен момент життя існує в голові купа проблем. У дітей все просто. Не вмієш грати в футбол - не біда! Збираєш знайомих хлопців після школи на стадіоні і граєш! Дитина не думає про те, як згодом відіпрати футболку, що він ніколи не вчився професійного набивання м'яча і у нього коліна не схильні до футболу. Він просто грає і отримує від цього кайф!

Величезна проблема дорослих - так званий бар'єр розчарування. Ви колись вчили, але не вивчили ... На роботі купа справ, та й взагалі ...

Забудьте про все! Перш за все, про обмежуючі переконання, страх, тривогу, турботи. У такому стані ви будете відволікатися і падати духом, зосередитися на засвоєнні і запам'ятовуванні нового буде нереально. Навіть якщо ви 20 років в такому стані будете жити, «зануреним у середовище», професіоналом у вивченні англійської ви не станете. Наприклад, в Америці живуть мільйони людей різних національностей, які все життя залишаються іммігрантами, так і не зумівши досконало вивчити англійську мову. Отже, перше, що потрібно зробити, це повірити в свій успіх, розслабитися і відчути приплив енергії. Що робити далі - ми розглянемо в наступних пунктах.

В яких випадках перевірені методи не працюють і що робити?

Повернемося до ситуації із зануренням. Як же так, скажете ви. Адже знайомий пару років тому переїхав на ПМЖ, і вже його вимову не відрізнити від справжньої, американської. Секрет у тому, що є випадки, коли найбільш використовуванні і перевірені методи працюють, а є випадки - коли бажали, як краще, а вийшло, як завжди.

Якщо ви запитуєте самі себе як вивчити англійську мову з нуля - це ще півбіди. Є люди, які потрапили в неприємну ситуацію з плато - англійську вчив, на курси ходив, з носіями мови розмовляв, вправи робив, а мова - не йде! Як залишався на середньому рівні, так роками там і залишається. У чому ж суть і як уникнути таких моментів? Відповідь проста, як і все геніальне, і як завжди, криється в психології.

Щоб засвоїти щось, це має бути важливо для вас!

Якщо ви зустріли дівчину своєї мрії (іноземку) і у вас є всього пара хвилин її зацікавити, поки вона не вийшла на наступній зупинці і не забрала з собою вашу мрію назавжди ... Ви будете спілкуватися моментально, розуміти мову інтуїтивно, читати думки, згадувати усі переглянуті фільми, але донесете до неї свою ідею, і що найголовніше, будете при цьому говорити англійською! Навіть якщо до цього ви ніколи в житті не могли зв'язати двох слів! Отже, їдемо далі і розбираємо по кісточках, як зробити так, щоб ви, як дитя мале вчиться ходити, швидко і ефективно вивчили англійську.

ПРАВИЛА ЕФЕКТИВНОГО ЗАНУРЕННЯ В АНГЛІЙСЬКУ

У будь-якій мовній школі вас запишуть в групу Speaking Club і попрохають пояснюватися англійською на своєму рівні, навіть якщо захотіли вийти в туалет. На жаль, дуже часто такого підходу може не вистачити. Так, ви вивчете пару стандартних фраз. Навчитесь, що говорити при знайомстві, питати, що скільки коштує і прохати передати ручку. Але ж цього нескінченно мало, щоб вільно розмовляти англійською! Отже, що потрібно зробити ...

  • Забувайте про групи з людьми вашого рівня знання мови. Щоб практика спрацювала, вам потрібно знайти людину, котра вільно говорить англійською, і якомога більше з нею спілкуватися особисто.
  • Висловлюйте свою думку, говоріть про те, що для вас важливо. Почніть гаряче доводити, чому ви українець, але не їсте на вулиці сало і не п'єте горілку замість води (тільки нехай це буде в мирному руслі). Попрохайте людину допомогти вам висловити думку.
  • Звертаєтеся за допомогою у поясненні. Так ви будете запам'ятовувати і асоціювати незрозумілі слова (з жестами, поняттями: вогонь - гаряче, ай ...), заодно вчити багато супутніх слів. Асоціація – це найпотужніший нейронний зв'язок в головному мозку. Згадайте: адже, коли ви описуєте запах: кислий, солодкий, гіркий - це ж властивості смаку. Ваш мозок видає перший і найсильніший зв'язок - асоціацію зі знайомим поняттям. Вчити нові слова англійською найкраще за цим же принципом. Покажіть, що вам жарко, холодно і т.п., попросіть носія пояснити, як це сказати англійською.
  • Загубіться. Якщо ви подорожуєте, дуже важливо використовувати іноземну мову як засіб комунікації. Запитуйте у людей, як пройти в бібліотеку. Спробуйте в Лондоні знайти буряк для борщу (повірте, автор пробував, завдання не з легких). Купіть у власника старовинний Бьюїк зі значним торгом.
  • Копіюйте. Знову згадуємо дитинство. Ми любили кривлятися, імітувати манери тварин і дорослих. Якщо хочете вивчити англійську мову, потрібно як слід постежити за іноземцями. Відстежуйте вираз обличчя, манери, артикуляцію. Копіюйте! Намагайтеся розмовляти так само, все у вас вийде. Процес мови - це робота м'язів. Коли ми хочемо накачати прес з нуля - живіт болить, не виходить виконати вправу правильно і багато разів. При регулярній практиці все виходить краще і краще. З англійською мовою все схоже - спочатку вас видає акцент, ви не знаєте, як сказати. Нарешті, ви фізично не можете сказати те, що потрібно! Говоріть дуже багато і постійно.

Будь-яка мова - це невелика кількість повторюваних конструкцій. Наприклад, щоб говорити щодня російською, можна вживати всього близько 1000 слів. Запам'ятовуйте ритм, фрази, наголоси англійською. Копіюйте, навіть якщо не розумієте. Використовуйте мову в повсякденній комунікації. Так ви дуже швидко освоїте мову на рівні вільного спілкування.

Як вивчити англійську з нуля
Рейтинг: 5.0  з 5  Голосів: 3 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Коментувати
Статті