Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
  • пн.-пт. 9.00-21.00
  • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Як пройти тест онлайн для визначення рівня володіння англійською мовою

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку
?>
Як пройти тест онлайн для визначення рівня володіння англійською мовою
Переглядів 1147
Коментарів 0
Рейтинг 5.0
Share

Як дізнатися, наскільки добре чи погано Ви знаєте англійську мову? Для вирішення такого завдання не потрібно нікуди їхати. Пройти онлайн-тест на знання англійської можна, не встаючи з дивана або з комп'ютерного крісла. Це оптимальний варіант для всіх, хто хоче визначити рівень знань і записатися на курси

Фахівці, що працюють в школі Кліффорд, розробили авторський тест. Під ним мається на увазі всебічна перевірка знань в головних сферах: граматика, словарний запас, читання, переклад. Такий підхід до справи дозволяє дати достовірну оцінку знань майбутнього учня престижної школи.

Тестування проводиться в зручному режимі. Відвідувачу сайту не потрібно реєструватися і вказувати контактні дані. Тест на знання англійської мови безкоштовний. Це позитивний момент, який гідно оцінюють користувачі. Вони влаштовуються зручніше в кріслі і приступають до виконання завдань. Для отримання результату дорослі і діти дають відповіді на поставлені питання. Перелік завдань у нас ретельно продуманий. До них належать такі вправи:

  • вставити пропущене слово в пропозицію;
  • вибрати правильний варіант перекладу невеликого абзацу тексту;
  • вибрати правильний варіант відповіді.

При проходженні тесту, розробленого для визначення рівня знань з англійської мови, не виникне складнощів. Вибравши відповідь на питання, просто натисніть кнопку «Далі». На завершальному етапі в автоматичному режимі видається інформація, що цікавить. Докладні результати можна отримати на електронну пошту. Це досить зручно.

Щоб оцінити свої вміння, пройдіть онлайн-тест на знання англійської. Він створений з урахуванням важливих моментів. Тестування не займає багато часу. Воно допомагає визначити рівень володіння іноземною мовою і надалі підібрати відповідний курс.

У школі Кліффорд навчання проводиться в 12 етапів. У групи набираються учні з однаковим рівнем знань. Викладачі приділяють увагу читанню, поповненню словникового запасу, складанню граматичних конструкцій, розмовній мові. Термін навчання у школі залежить від початкового рівня учня. Один курс триває три місяці.

ТЕСТУВАННЯ В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ: ОГЛЯД ПЕРЕВАГ

Визначити рівень знання англійської мови може кожен бажаючий. Для отримання достовірних результатів не можна користуватися підручниками, інтернетом і підказками інших людей. Тоді оцінка буде об'єктивною.

Тест на знання англійської мови від школи Кліффорд - ідеальне рішення, яке має ряд значних переваг:

  • відсутність грошових витрат - тест безкоштовний. Його можна проходити необмежену кількість разів;
  • зручність - тестування проводиться в звичних для користувача умовах: вдома, в офісі, чи в транспорті;
  • висока якість - завдання розробили кваліфіковані викладачі, у яких є міжнародні сертифікати відповідності;
  • практичність - тестування в онлайн-режимі проводиться за допомогою стаціонарного комп'ютера, планшета, смартфона. Користувач вибирає підходящий варіант;
  • швидкість - результати визначаються відразу після завершення тестування. Можливе отримання розгорнутої інформації.

Час проходження тесту не обмежується. Відвідувач сайту знайомиться із завданням, продумує варіанти і дає відповідь. На кожне питання йде не більше хвилини. Це залежить від швидкості мислення людини. Після завершення випробування користувач отримує достовірні результати, які відображають рівень володіння англійською мовою. На їх підставі підбирається відповідний курс.

Новачкам підходить "Starter" і "Elementary". Це початкові рівні, для яких характерний мінімальний словниковий запас і знання поширених фраз. "Pre-intermediate", "Intermediate", "Upper-intermediate" - наступні рівні. Їх власники вільно висловлюють думки і впевнено володіють англійською мовою. Advanced - просунутий рівень. Він необхідний людям, які хочуть влаштуватися на роботу в іноземну компанію або планують виїхати за кордон

Пройти онлайн-тест на знання англійської - зробити крок назустріч до майбутнього успіху! Дізнайтеся рівень знань і запишіться на курси. Викладачі зроблять все можливе, щоб Ви оволоділи іноземною мовою!

Як пройти тест онлайн для визначення рівня володіння англійською мовою
Рейтинг: 5.0  з 5  Голосів: 9 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Коментувати
Статті