Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
 • пн.-пт. 9.00-21.00
 • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Як обрати підручник англійської мови

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку
?>
Як обрати підручник англійської мови
Переглядів 1675
Коментарів 0
Рейтинг 5.0
Share

Підручник - допоміжний засіб для оволодіння англійською мовою. З його допомогою збагачується словниковий запас, вивчається лексика і формуються навички складання граматичних конструкцій. У Всесвітній мережі і в продажу представлені посібники для вивчення іноземної мови в достатній кількості. Тому виникає логічне запитання: чому віддати перевагу для отримання високих результатів у навчанні? Вивчимо його докладніше.

ЯК ОБРАТИ ПІДРУЧНИК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ?

Щоб вивчити іноземну мову, потрібен добрий підручник. Він повинен відповідати наступним важливим критеріям:

 • вік учня;
 • рівень володіння англійською мовою;
 • методика подання матеріалу;
 • відповідність поставленим цілям: підготовка до іспиту, удосконалення навичок, покращення знань граматики.

У школі англійської Редфорд навчання проводиться за підручниками Кембриджського видавництва «Longman Pearson». Викладачі використовують навчально-методичні комплекти, які створені на підставі автентичних матеріалів BBC. З їх допомогою розвиваються мовні навички, поповнюється словниковий запас, поліпшується вимова. Підручники з англійської мови укомплектовуються відео і аудіо-матеріалами. Це прекрасне доповнення до посібника. З ним учні школи навчаються розуміти і сприймати на слух живу мову, записану носіями мови.

Навчальні посібники для вивчення англійської

Для ефективного просування в навчанні необхідні підручники, в яких представлено багато корисних матеріалів. Для самостійного навчання підходять наступні посібники:

 • Бонк «Англійська крок за кроком» - підручник, який підходить для початкового рівня. У ньому поступово викладається і закріплюється новий матеріал. Це хороша база для розвитку мови і лексики. З таким підручником упорядковуються наявні знання і розширюються горизонти в плані вивчення іноземної мови;
 • Йоанна Заранська «Англійська граматика в віршах» - посібник, в якому містяться тести і вправи для дітей молодшого шкільного віку. У кожному вірші представлено граматичне правило. Дитина з цікавістю вивчає матеріали і розширює свій кругозір;
 • Michael Ockenden «Situational Dialogues» - розмовник, в якому освітлено багато повсякденних ситуацій. Він підходить для рівня Intermediate і вище. У підручнику є вправи на закріплення нових знань. Особливу увагу приділено поліпшенню навичок спілкування і правильній вимові слів;
 • Шевельова «Ділова англійська» - посібник, заснований на практичному досвіді спілкування з зарубіжними партнерами. У ньому висвітлена тема платежів, фінансів, бухгалтерського обліку, банків. Після вивчення книги з'являються навички ведення ділових переговорів і обговорення тематичних питань;
 • Льовенталь «Цікава англійська» - підручник, завдяки якому розвивається розмовна мова і збагачується словниковий запас. Він підходить для старшокласників і студентів. У книзі матеріал викладається в доступній формі. Тому учень його засвоює і запам'ятовує.

Самостійне вивчення англійської мови є ефективним, коли у людини є завзятість і мотивація. Слід, однак, враховувати, що для методу характерна відсутність роботи над помилками, непослідовність і виникнення труднощів з граматикою. Для отримання високих результатів все ж буде потрібна допомога кваліфікованих педагогів, які детально опрацьовують матеріали, контролюють успішність і надають корисні рекомендації.

Для навчання дітей викладачі школи "Redford" використовують підручник англійської мови «Wider World». Це п'ятирівневий комплекс, в якому розміщено величезну кількість інтерактивного матеріалу. До нього відносяться відео-сюжети з життя підлітків, інтерв'ю з мешканцями Лондона і тематичні документальні сюжети. З їх допомогою поліпшується сприйняття англійської мови так, як вона звучить в реальному житті. У посібнику ретельно відпрацьована лексика на рівні словосполучень і фраз.

Який підручник ідеально підходить для дорослих, бажаючих вивчити англійську мову? «Speak Out 2ND» - посібник, що складається з шести частин. У ньому кваліфіковано викладено лексико-граматичний матеріал. Навчально-методичний комплекс складається з книги для вчителя, робочого зошита і власне підручника. Як доповнення використовується диск, на якому записані відео-сюжети і аудіо-матеріали. Також передбачена програма тестування, спрямована на закріплення пройденого матеріалу. Це прекрасне доповнення, що сприяє розвитку і вдосконаленню вмінь.

Навчання в школі Кліффорд проходить за допомогою сучасних і кваліфіковано-розроблених навчальних посібників. Це гарантія відмінного результату у вивченні розмовної англійської мови та граматики!

Як обрати підручник англійської мови
Рейтинг: 5.0  з 5  Голосів: 5 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Коментувати
Статті