Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
  • пн.-пт. 9.00-21.00
  • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Методика викладання англійської: яку обрати

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку
?>
Методика викладання англійської: яку обрати
Переглядів 1855
Коментарів 0
Рейтинг 5.0
Share

Щоб подорожувати без мовних бар'єрів і отримати престижну посаду в міжнародній компанії, потрібно володіти хорошими знаннями з англійської мови. Для їх накопичення використовують різні методи. Розглянемо кілька варіантів.

Метод Пімслера

Це методика викладання англійської мови, розроблена франко-американським лінгвістом. Вона базується на інтервальному повторенні матеріалу і на органічному навчанні. Головною особливістю методу є прослуховування аудіо-запису та відтворення його по пам'яті. Методика призначена для вивчення розмовної англійської мови.

Метод Франка

Це спосіб, за допомогою якого полегшується читання книг. Він підходить новачкам. Метод грунтується на розбивці тексту на частини. Після кожного уривка твору наводиться дослівний переклад. У більшості випадків він доповнюється корисними коментарями. Це зручно, коли потрібно прочитати книгу і зрозуміти сенс.

Метод Ілони Давидової

Це методика, створена на базі впливу звуків на людську підсвідомість. Під нею мається на увазі прослуховування аудіо-матеріалів, в яких містяться вправи і правила. Прослуховування записів підходить зайнятим людям, у яких немає часу на відвідування курсів. При використанні такого способу збільшується словниковий запас, поліпшується сприйняття іноземної мови на слух і забезпечується правильна вимова слів. Бажано застосовувати в комплексі з іншими методами.

Методика Петрова

Це спосіб інтенсивного вивчення англійської мови. Він ґрунтується на оволодінні фразеологічним запасом в 300-400 слів. У набір входять слова, пов'язані з роботою, подорожами, погодою, спортом. Додатково приділяється увага вивченню принципу складання граматичних конструкцій, системи часів і структурі дієслів. Це базові знання, завдяки яким підвищується особистий рівень.

Метод Шехтера

Це спосіб, заснований на природньому сприйнятті матеріалу. Він відноситься до ігрової форми активного навчання. В ході вивчення англійської мови учні повторюють усвідомлені фрази і розігрують етюди. Вони імпровізують і набувають навичок спілкування в поширених ситуаціях. Додаткова увага приділяється виробленню навичок читання іноземною мовою і вмінню перекладати тексти.

Унікальна методика школи англійської Редфорд

У нас використовується методика вивчення англійської мови, розроблена педагогами школи. Заняття проводяться в групах, що складаються з 4-8 учнів. Для закріплення матеріалів, докладного опрацювання тем і заповнення прогалин учні відвідують індивідуальні заняття. Це дієва схема, завдяки якій гарантується успішне вивчення іноземної мови.

Методика, яка впроваджується в школі Редфорд, має очевидні переваги:

  • повне занурення в мовне середовище - на високих рівнях навчання і спілкування здійснюється англійською мовою. Таким чином поліпшується сприйняття живої мови і формуються практичні навички;
  • інтерес - матеріал викладається доступно. На заняттях учні не зазубрюють бездумно матеріал і не вислуховують теоретичні пояснення. Навчання проходить в цікавій формі і з максимальною користю;
  • мінімум домашніх завдань - ставка робиться на вивчення іноземної мови з викладачем в аудиторії. Домашні завдання виконуються для закріплення нового матеріалу;
  • системність - головний аспект, завдяки якому забезпечуються відмінні результати. Процес вивчення англійської мови безперервний. Він поступово допомагає досягти мети;
  • тестування - обов'язковий етап, на підставі якого викладач робить висновки про успішність учня. Якщо є труднощі, призначаються індивідуальні заняття та надаються суттєві рекомендації;
  • додаткові інструменти - регулярне відвідування розмовних клубів, виїзних заходів та англійського кінотеатру, в якому демонструються фільми мовою оригіналу.

Методика викладання англійської мови в школі Редфорд - оптимальний варіант для отримання нових знань. Вона відповідає міжнародним стандартам якості і базується на чотирьох «китах»: читання текстів, написання речень, спілкування і граматика. При вивченні іноземної мови використовуються книги Кембриджського видавництва, розроблені професіоналами. Це ефективні посібники, що складаються з аудіо-відеоматеріалів. З їх допомогою учні легко запам'ятовують нову інформацію і відпрацьовують навички розмовної мови.

Методика викладання англійської: яку обрати
Рейтинг: 5.0  з 5  Голосів: 15 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Коментувати
Статті