Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
 • пн.-пт. 9.00-21.00
 • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання
ru
ua

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Курси англійської для дошкільнят

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку

курси англійської дял дошкілятДитина з моменту народження постійно пізнає світ. Вона відкрита для нових знань і з фантастичною швидкістю засвоює інформацію. Все тому що, дитина ще не знає невдач і не здобула цілий набір страхів, як дорослі. Саме тому додаткові мови краще вивчати з самих ранніх років. Спеціально для дітей у віці від 4 до 6 років команда викладачів Redford розробила курс англійської мови для дошкільнят – Redford Preschool.

Кому підійде курс Redford Preschool?

 • дітям від 4 - до 6 років;
 • активним, непосидючим малюкам;
 • сором'язливим дітлахам, котрі побоюються спілкуватися і знайомитися з іншими дітками;
 • дітям, якіготуються до вступу в початкову школу;
 • малюкам, які з ранніх років демонструють схильність до іноземних мов.

Курс англійської мови для дошкільнят Redford Preschool - чудовий вибір для підготовки дітей від 4 до 6 років до вступу у початкову школу

Як проходять заняття?

Всі діти абсолютно різні: один малюк буде вдумливо повторювати нові слова за викладачем, а другий не зможе і хвилини посидіти на місці. Тому усі заняття для дошкільнят у школах Redford проводяться у формі ігор, конкурсів, дружніх змагань. У веселій і дружній атмосфері діти повністю занурюються в мовне середовище. Вони спілкуються з першої і до останньої хвилини англійською мовою і з викладачем, і між собою.

курсы английского для детейРебенок с момента рождения постоянно познает мир. Он открыт для новых знаний и с фантастической скоростью усваивает информацию. Все потому что, ребенок еще не знает неудач и не приобрел целый набор страхов, как взрослые. Именно поэтому дополнительные языки лучше изучать с самых ранних лет. Специально для детей в возрасте от 4 до 6 лет команда преподавателей Redford разработала курс английского языка для дошкольников – Redford Preschool.

Тривалість навчання на курсі англійської мови для дошкільнятRedford Preschool

Тривалість одного курсу навчання - 3 місяці. За цей час діти проходять 23 урока по 60 хвилин кожен. Під час заняття у малюків є дві перерви по 5 хвилин. У цей час діти розминаються, бігають, граються, їдять корисні снеки. Програмою передбачені заняття по книгах SuperSafari, один комплект підручників дитина пройде рівно за тримісячний курс. Загальна кількість курсів передбачене в програмі- три. Для проходження всієї програми повністю, тривалістю 9 місяців, малюкові знадобитися 3 комплекти книг: Safari 1, 2, 3. Вартість одного місяцю навчання - 1300 грн.

Результат навчання на курсі англійської мови для дошкільнят - Redford Preschool

Навчаючись за даною програмою, дитина проходить 25 різних тем. З кожним новим рівнем теми ускладнюються, отже, словниковий запас малюка розширюється. В результаті, по закінченню курсу, дитина може:

 • читати і писати англійською мовою;
 • знає цифри і кольори;
 • має навички аудіювання і говоріння англійською;
 • поповнить свій лексичний запас;
 • вивчить основи англійської граматики.

Питання - відповіді

Задайте питання