Loading, Loading!
Задати питання
Замовити дзвінок
Контакты
  • пн.-пт. 9.00-21.00
  • сб. 10.00-15.00
Замовити дзвінок
Задати питання

пн.-пт. 9.00-21.00

сб. 10.00-15.00

Кращий спосіб вивчення англійської

Запишіться на безкоштовний урок
Київ, Позняки, вул.Кошица, 4
Київ, Борщагівка, Кольцова, 14к
Київ, Палац Спорта, Руставелі, 15а
Київ, Оболонь, вул.Тимошенко, 13а
Запоріжжя, пр-т. Соборний, 176
Надіслати заявку
?>
Кращий спосіб вивчення англійської
Переглядів 499
Коментарів 0
Рейтинг 5.0
Share

Англійська мова. Без неї сьогодні нікуди ... У всякому разі, розраховувати на успішну кар'єру, особливо кар'єру у міжнародній компанії, неможливо без досконального володіння англійською. В мережі Інтернет безліч пропозицій щодо ефективного, швидкого і доступного вивчення англійської. Це не дивно, адже, як відомо - попит породжує пропозицію. Очевидно, що новачкові, який вирішив приступити до вивчення англійської, вибрати є з чого, але він, в той же час, виявляється під жорстким пресингом реклами. Записатися в групу або найняти висококласного репетитора. Але ж можна, врешті-решт, взагалі ризикнути і вивчати англійську самостійно. Як потенційному студентові визначитися і вибрати те, що підходить саме йому?

Давайте поговоримо про переваги і недоліки основних курсів англійської, які вам можуть запропонувати в столиці і вирішимо, кому який варіант більше підійде.

СПОСОБіВ БАГАТО, А ПОТРІБНИЙ ОДИН

Спосіб груповий. Мабуть, найпопулярніший, більш за все розрекламований і найпоширеніший з усіх. Так, він дійсно ефективний, а також дуже вигідний для викладачів, оскільки дозволяє зібрати під одним дахом відразу багато потенційних клієнтів.

Робота в групі з точки зору студента теж корисна, оскільки дозволяє:

  • швидше (у порівнянні з іншими методами) освоїти базові навички спілкування англійською, адже спілкуватися доведеться постійно. Причому користуватися рідною мовою буде просто заборонено;
  • спільна робота . Групове навчання ґрунтується на виконанні ряду спільних завдань. Причому вони побудовані таким чином, що самостійно студент їх не зможе виконати в принципі;
  • вчіться на помилках . І успіхи, і помилки група проходить разом, що прискорює процес навчання і дозволяє не ходити по колу;
  • фінансова вигода . Очевидно, що групові заняття коштують порівняно недорого.
  • дитячі групи відрізняються своєю специфікою, можна назвати їх унікальними. Очевидно, що до підростаючого покоління потрібен особливий підхід і не кожна школа надає курси англійської для дітей.

Недоліки є, і вони будуть помітні в першу чергу для того, хто індивідуаліст по натурі. У будь-якій групі є лідери і відстаючі. Це неминуче. Тому студент, потрапляючи в одну з категорій, буде змушений зрівнятися із загальним темпом - або затриматися в навчанні, повторюючи те, що і так знає вже непогано, або суттєво додати, намагаючись наздогнати інших. Але ж може не вийти!

Самонавчання

Природньо, що перше, на що ви звернете увагу - такий метод безкоштовний. Ніякої фінансової відповідальності. Ну майже. Справа в тому, що вам таки доведеться витратитися на придбання потрібних навчальних посібників. Та й підібрати їх може виявитися зовсім непросто без чіткого розуміння того, що саме необхідно.

Можливість підібрати спосіб навчання. Хтось вважатиме за краще читання англійської літератури, іншому простіше сприймати інформацію за допомогою відео-матеріалів, переглядаючи улюблені фільми в оригіналі.

Інтенсивність на власний розсуд. Вчіться, коли завгодно і скільки завгодно. Втім, можна легко дати слабину і пропустити одне, два, три заняття ... Адже ніхто не покарає. Допомогти в такому випадку може хіба що розвиток власної сили волі.

Взагалі, якщо ви не плануєте вивчти англійську мову до такої міри, щоб володіти нею на найвищому рівні, а лише хочете використовувати її для технічної літератури і зрідка в побуті, немає необхідності наймати репетитора. Зазначений вище варіант групового навчання підходить у вашому випадку краще за все.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ РЕПЕТИТОР

Заняття з професіоналом (найчастіше з носієм мови), припускають високу інтенсивність і обходяться недешево. Проте студент точно буде цінувати кожну хвилину і витрачені кошти. На жаль, далеко не завжди можна з легкістю знайти викладача, який підійде саме вам. І зрозумієте ви це теж не відразу. А якщо заняття не принесуть належного результату, доведеться починати пошуки з нуля, витрачати гроші і сподіватися, що пощастить цього разу.

Втім, столичні школи з вивчення англійської дозволяють вибрати будь-який зручний варіант в кожному конкретному випадку, грунтуючись на особистих уподобаннях. Записуючись на курси, ви заповнюєте анкету і відповідаєте на ряд питань і тільки потім будете вибирати те, що вам порекомендують фахівці, вже знаючи особливості вашого розкладу, переваги і базові навички.

Кращий спосіб вивчення англійської
Рейтинг: 5.0  з 5  Голосів: 8 Оцініть, будь ласка, цю статтю!
Коментарі (0)
Коментувати
Статті